Gå til hovedindhold

InnovaGoods Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør

InnovaGoodsTamponerEAN: 8435527824297
Pris fra 59 krtil 121 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kuppy menstruationskop med tilbehør - Str. S
-49%59 kr
Før 116 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kuppy menstruationskop med tilbehør - Str. S billede

Produktinformation

InnovaGoods gør det nemt for dig at prioritere din personlige pleje uden nogen undskyldninger, da du finder de bedste og seneste nye skønheds-, afslapnings- og velværeartikler! Menstruationskop med tilbehør Kuppy InnovaGoods er et godt eksempel på dette! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket været deres funktionalitet, effektivitet og innovativt design.Kuppy InnovaGoods menstruationskop med tilbehør er den perfekte løsning til at give maksimal sikkerhed og beskyttelse under menstruationsperioder. Denne medicinske menstruationskop i silikone er meget behagelig og nem at bruge, den tilpasser sig fuldstændigt takket være sin fleksibilitet og gør det muligt for dig at udføre alle aktiviteter i dagligdagen, såsom arbejde, rejser, sport osv., som normalt.Fordelene ved denne kvindekop er mangfoldige. Silikone af medicinsk kvalitet garanterer ekstrem omhu for kvinders intime sundhed og minimerer enhver risiko. Desuden er det en mere økologisk og bæredygtig løsning, der bidrager til at spare og respektere miljøet. I modsætning til tamponer og hygiejnebind kan menstruationskoppen genbruges hver måned og genererer ikke affald. Medicinsk udstyr: klasse IMenstruationskop, 2 størrelser: S,LHypoallergen, 100 % medicinsk silikoneErgonomisk, blød, fleksibel og tilpasningsdygtigPraktisk og nem at bruge, op til 12 timerFuldstændig frihed, sikkerhed og tryghedSammenklappelig sterilisationskop med lågInkluderer bomuldstaskeVelegnet til kvinder i alle aldreMiljøvenlig, bæredygtig: genanvendelig, vaskbarHygiejnisk, nem at sterilisere i mikrobølgeovnHøj kvalitet, høj styrke og holdbarhedLet og kompakt, så du kan have den med i din håndtaske, toilettaske osv.Denne menstruationskop med tilbehør indeholder...

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Tamponer
Vægt: 0.47g
EAN: 8435527824297
Varenr.: 731102
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør billede

Produktinformation

Prioriter din personlige pleje med vores menstruationskop med tilbehør Opdag de seneste nyheder inden for skønhed, afslapning og velvære! Menstruationskop med tilbehør er et glimrende eksempel på et produkt, der kombinerer funktionalitet, effektivitet og innovativt design. Menstruationskop med tilbehør giver maksimal sikkerhed og beskyttelse under menstruation. Denne medicinske menstruationskop i silikone er behagelig og nem at bruge. Den tilpasser sig perfekt takket være dens fleksibilitet, så du kan fortsætte med dine daglige aktiviteter såsom arbejde, rejser eller sport. Medicinsk udstyr: klasse I Menstruationskop, 2 størrelser: S og L Lavallergen, 100 % medicinsk silikone Ergonomisk, blød, fleksibel og tilpasningsdygtig Komfortabel og nem at bruge, op til 12 timer Fuldstændig frihed, beskyttelse og sikkerhed Foldbar steriliseringskop med låg Inkluderer bomuldsbærepose Velegnet til kvinder i alle aldre Miljøvenlig, holdbar: genanvendelig, vaskbar Hygiejnisk, let steriliseret i mikrobølgeovnen Høj kvalitet samt holdbar og holdbar Let og kompakt til at tage med i tasken, toilettaske osv. Fordelene ved denne menstruationskop til kvinder er mange. Medicinsk silikone er skånsom mod intim sundhed og minimerer risici. Derudover er det en mere økologisk og bæredygtig mulighed, der sparer penge og skåner miljøet. I modsætning til tamponer og bind kan menstruationskoppen genbruges hver måned og producerer intet affald. Denne menstruationskop med tilbehør inkluderer en steriliseringsbeholder til optimal hygiejne og opbevaring. Beholderen er foldbar og fylder minimalt. Der medfølger også en bomuldspose til nem opbevaring og transport. Materialer: Silicone Bomuld Farve: Violet Moderne design: Ergonomisk Type: Menstruationskop Genbrugelig: Miljøvenlig Funktioner: Fleksibel og tilpasningsdygtig Funktioner: Hypoallergen Vaskbar: Nem at rengøre Kvalitetsmateriale: Robust og holdbart Nem at bruge: Praktisk, enkel og sikker Kompakt: Optager minimalt med plads Beholder og låg: Foldbar Mikrobølgesterilisator Indeholder: Transporttaske Let og praktisk: Nem at transportere og opbevare Størrelse: S L Kapacitet: 20 ml 25 ml Dimensioner ca: Ø4,2 x 6,5 cm Ø4,5 x 7 cm Indpakning og manual på flere sprog: engelsk, fransk, spansk, tysk, italiensk, portugisisk, hollandsk, polsk, ungarsk, rumænsk, dansk, svensk, finsk, litauisk, norsk, slovensk, græsk, tjekkisk, bulgarsk, kroatisk, slovakisk, estisk, russisk og lettisk.

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.47g
Artikel nr.: IGS-V0103645
EAN: 8435527824297
Varenr.: 29870
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Menstruationskop med tilbehør small - InnovaGoods
121 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK59 kr59 krKøb
2Estore DK79 kr79 krKøb
3Økologisk-Supermarked121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør

PriceData har fulgt prisen på Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør i 178 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Menstruationskop i medicinsk silikone med tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 202659 kr30 kr (34%)
3. maj 202689 kr30 kr (51%)
22. apr. 202659 kr30 kr (34%)
21. apr. 202689 kr30 kr (51%)
9. apr. 202659 kr30 kr (34%)
8. apr. 202689 kr20 kr (29%)
12. mar. 202669 kr20 kr (22%)
11. mar. 202689 kr20 kr (29%)
2. mar. 202669 kr20 kr (22%)
1. mar. 202689 kr20 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret