Gå til hovedindhold

Lemvigh-Muller Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå

Lemvigh-MullerEludstyrEAN: 5711958000527
Pris fra 2,55 krtil 10 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7,45 kr (75% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2,41 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2.55 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Membrannipel M20/Pg13,5 Grå
2,55 kr
Til butik
Membrannipel M20/Pg13,5 Grå billede

Produktinformation

Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø8-15mm PVC, grå Søgetermer: 5413505058 - - 5413505058 - 5711958000527

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 5711958000527
Varenr.: 8810670752081
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Membrannipel m20/pg13,5 grå
2,64 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Membrannippel PG13,5 grå pvc
3,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Membrannippel PG13,5 grå PVC
3,65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå
10 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk2,55 kr2,55 krKøb
2MaintainIt2,64 kr2,64 krKøb
3Elvvs.dk3,25 kr3,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN3,65 kr3,65 krKøb
5CS MEGASTORE DK10 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå

PriceData har fulgt prisen på Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 2,41 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 9,81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3 kr.

Den nuværende pris på 2,55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Membrannippel PG13,5 ffor kabel Ø 8-15 mm PVC, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262,55 kr
31. maj 20262,64 kr
20. maj 20262,55 kr
19. maj 20262,64 kr
25. apr. 20262,55 kr
14. apr. 20262,41 kr
13. apr. 20262,51 kr
19. feb. 20262,41 kr
18. feb. 20262,51 kr
17. feb. 20263,46 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret