Gå til hovedindhold

Fibox Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm

FiboxSanitetEAN: 6418074320803
Pris fra 146 krtil 172,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26,5 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Membran flange st FMF 17, 216 x 84 mm
146 kr
Til butik
Membran flange st FMF 17, 216 x 84 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fibox
Kategori: WATTOO.DK Mrker Fibox
EAN: 6418074320803
Varenr.: 8212052699
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MEMBRAN FLANGE SÆT FMF 17, 216 X 84 MM
146,78 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Membran Flange Sæt Fmf 17, 216 X 84 Mm
156,1 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm
161,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Membranflange FMF 17 sæt str. 2
172,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK146 kr146 krKøb
2EL-GROSSISTEN146,78 kr146,78 krKøb
3Billigelogvvs.dk156,1 kr156,1 krKøb
4MaintainIt161,25 kr161,25 krKøb
5vvsfittings.dk172,5 kr172,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm

PriceData har fulgt prisen på Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 172,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Membran flange sæt fmf 17, 216 x 84 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026146 kr
26. maj 2026146,78 kr
23. maj 2026146 kr
22. maj 2026146,78 kr
9. maj 2026146 kr15,99 kr (12%)
7. maj 2026130,01 kr15,99 kr (11%)
6. maj 2026146 kr15,99 kr (12%)
15. apr. 2026130,01 kr
1. apr. 2026130 kr
31. mar. 2026130,01 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret