Gå til hovedindhold

Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm

Pris fra 50 krtil 59,97 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9,97 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Melton Børne Strømpebukser i bambus - Light Grey Mel. - 68/74
-50%50 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Melton Børne Strømpebukser i bambus - Light Grey Mel. - 68/74 billede

Produktinformation

Melton strømpebukser i blød bambus viskose kvalitet, med handlinked tåsyning samt elastik i taljen.

Produktspecifikationer

Mærke: MP_DK
Kategori: Strømpebukser
Farve: Light Grey Mel.
Størrelse: 68/74
EAN: 5709581660300
Varenr.: 1025690-light-grey-mel-102
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm billede

Produktinformation

Strømpebukser i lysegrå nuance (light grey mel.) fra Melton i blød bambusviskose. Modellen har håndketlet tå for øget komfort og en bred elastikkant i taljen. Materialet er glat, åndbart og behageligt mod huden – velegnet til hverdagsbrug. Melton strømpebukser i lysegrå med bred taljeelastik komfortabel bambusviskose håndketlet tå for ekstra komfort 80% viskose (bambus), 15% polyester, 5% elastan vaskes ved 40 grader producentfarve: light grey mel.

Produktspecifikationer

Mærke: Melton
Kategori: Melton
Størrelse: Str. 6-9m 68/74cm
Artikel nr.: 92002 light grey mel
EAN: 5709581660300
Varenr.: 5709581660300

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på50 kr50 krKøb
2MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm

PriceData har fulgt prisen på Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 49,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Melton Strømpebukser Light Grey Melange i Bambusviskose - Str. 6-9m 68/74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202650 kr29,96 kr (37%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
3. maj 202684,96 kr14,99 kr (15%)
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
17. apr. 202679,96 kr5 kr (6%)
15. apr. 202684,96 kr14,99 kr (15%)
14. apr. 202699,95 kr14,99 kr (18%)
13. apr. 202684,96 kr14,99 kr (15%)
8. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
1. apr. 202679,96 kr19,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret