Gå til hovedindhold

Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent

MelittaKaffemaskinerEAN: 4006508214471
Pris fra 333 krtil 546,82 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 213,82 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 333 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Melitta Kaffebryggare Enjoy II Top Sv
-44%333 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Melitta Kaffebryggare Enjoy II Top Sv billede

Produktinformation

Enjoy Top, Kaffebryggare för en variation av kaffenjutning, Att kunna sätta sig ner och njuta av något är en konst. Men det blir lättare med Enjoy. Den här kaffebryggaren erbjuder stor kaffeupplevelse till bra pris. Aromaväljaren gör det möjligt för dig att själv bestämma vilken styrka du vill ha på kaffet; från milt till starkt. De snygga detaljerna i rostfritt stål höjer upplevelsen ett extra steg. Enjoy finns i svart och glaskannan rymmer 10 koppar kaffe. - Fakta, - Volym: 1,25 l, - Kapacitet: 10 koppar, - Effekt: 1000 W, - Kaffefilterstorlek 1x4.

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner
EAN: 4006508214471
Varenr.: 38-44161
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Melitta Enjoy Top 2.0
346 kr
Til butik
Melitta Enjoy Top 2.0 billede

Produktinformation

Kaffemaskine, 10 kopper, filter 1x4 Ganske enkelt højere kaffenydelse med ENJOY® Top: Den tilbyder et moderne design med rustfri stålelementer på filtret samt på kandehåndtaget, godt designede funktioner, som den patenterede AromaSelector® og fremragende produktkvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 21447
EAN: 4006508214471
Varenr.: 2637296
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kaffemaskine Enjoy 2.0 Top Sv
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kaffemaskine Enjoy 2.0 Top Sv billede

Produktinformation

Nyd Top Kaffemaskine til en bred vifte af kaffenydelse At kunne sidde ned og nyde noget er en kunst. Men det bliver nemmere med Enjoy. Denne kaffemaskine tilbyder en god kaffeoplevelse til en god pris. Aromavælgeren gør det muligt for dig selv at bestemme, hvilken styrke du ønsker. kaffen; fra mild til stærk. De stilrene detaljer i rustfrit stål løfter oplevelsen et ekstra skridt. Enjoy fås i sort og glaskanden rummer 10 kopper kaffe. - Fakta - Volumen: 1,25 l - Kapacitet: 10 kopper - Effekt : 1000 W - Kaffefilter størrelse 1x4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 2.12g
Artikel nr.: ONC-21447
EAN: 4006508214471
Varenr.: 27884
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent
-3%546,82 kr
Før 564 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK333 kr392 krKøb
2Proshop DK346 kr385 krKøb
3Estore DK539 kr539 krKøb
4KitchenTime DK546,82 kr546,82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent

PriceData har fulgt prisen på Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent i 173 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 333 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026333 kr73 kr (18%)
12. maj 2026406 kr9 kr (2%)
7. maj 2026415 kr69 kr (20%)
4. maj 2026346 kr13 kr (4%)
11. apr. 2026333 kr35 kr (10%)
31. mar. 2026368 kr27 kr (7%)
26. mar. 2026395 kr28 kr (7%)
23. jan. 2026423 kr84 kr (25%)
19. jan. 2026339 kr87 kr (20%)
15. jan. 2026426 kr87 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret