Gå til hovedindhold

Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver

MelittaKaffemaskinerEAN: 4006508214457
Pris fra 441 krtil 659 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 392 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Melitta Enjoy II Top Therm - Black
441 kr
Til butik
Melitta Enjoy II Top Therm - Black billede

Produktinformation

- Kaffemaskine - 1080 Watt - 10 kopper - Filterstørrelse 1x4 - Auto-sluk efter 15 min - Gennemsigtig vandbeholder - Aromaselector - Filter med drypstop - Drejefilter - Gennemløbslåg med Easy-Click funktion - Brudsikker, dobbeltvægget termokande i rustfrit stål Brudsikker Therm-kande i rustfrit stål, fremragende produktkvalitet, tidløst design og gennemtænkte detaljer: Melitta® Enjoy® Top Therm giver dig en langvarig glæde og kaffenydelsen.

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 6757215
EAN: 4006508214457
Varenr.: 2544943
Gå til RobotterOnline.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver
459 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Melitta Kaffebryggare Enjoy II Top Sv
-6%469 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Melitta Kaffebryggare Enjoy II Top Sv billede

Produktinformation

Enjoy Top Therm, Kaffebryggare med smak som räcker länge, Nu behöver man inte längre kompromissa mellan hög kvalitet, snygga detaljer och överkomligt pris i en thermbryggare, lösningen ligger i Enjoy Top Therm!, Ett smakfullt och modernt yttre med detaljer i rostfritt stål kombineras med inre funktionaliteter och en krossäker thermkanna med stålkolvsinsats, som håller värmen länge. - Volym: 1,25 l, - Kapacitet: 10 koppar, - Effekt: 1000 W, - Kaffefilterstorlek 1x4.

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner
EAN: 4006508214457
Varenr.: 38-44160
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Melitta Enjoy Top Therm sort Kaffemaskine
490 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Melitta Kaffemaskine Enjoy II Top Sort Metal
-31%499 kr
Før 725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort
588 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Termobrygger Enjoy 2.0 Top Sv
659 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Melitta Kaffemaskine Enjoy Top Therm
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK441 kr480 krKøb
2RobotterOnline.dk459 kr459 krKøb
3Teknikproffset DK469 kr528 krKøb
4Homeshop DK490 kr490 krKøb
5KitchenTime DK499 kr499 krKøb
6CompuMail DK588 kr588 krKøb
7Estore DK659 kr659 krKøb
8SA-Service.dk659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver

PriceData har fulgt prisen på Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver i 181 dage. Laveste pris i perioden er 392 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 434 kr.

Den nuværende pris på 441 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026441 kr27 kr (7%)
28. apr. 2026414 kr37 kr (8%)
24. apr. 2026451 kr8 kr (2%)
21. apr. 2026459 kr8 kr (2%)
15. apr. 2026451 kr8 kr (2%)
8. apr. 2026459 kr8 kr (2%)
25. mar. 2026451 kr37 kr (9%)
24. mar. 2026414 kr22 kr (6%)
16. mar. 2026392 kr59 kr (13%)
15. mar. 2026451 kr37 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret