Gå til hovedindhold

Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

MelittaEspressomaskinerEAN: 4006508217830
Pris fra 6.827 krtil 8.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.092 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6827 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Melitta CAFFEO Barista TS Smart Automatisk kaffemaskine Sort
6.827 kr
Til butik
Melitta CAFFEO Barista TS Smart Automatisk kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Artikel nr.: F 85/0-102
EAN: 4006508217830
Varenr.: 1003966989
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort
6.895 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Melitta Barista TS Smart - Black
6.990 kr
Til butik
Melitta Barista TS Smart - Black billede

Produktinformation

BEDST I TEST, TÆNK, JANUAR 2023 - Automatisk kaffemaskine til hjemme baristaen - Melitta Conntect App kompatibel - Touch & Slide - Automatisk Bean Select - Best Aroma System - One Touch funktion - 21 kaffespecialiteter - Original preparation process - TFT-Farvedisplay - Højdejusterbart udløb med LED - My Coffee Memory - Automatisk rengøring og afkalkning - Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: F85/0-102
EAN: 4006508217830
Varenr.: 2655240
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Melitta Caffeo Barista TS Smart F850-102 espressomaskine - 1,8 l, 15 bar
-2%8.699 kr
Før 8.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Melitta Caffeo Barista TS Smart F850-102 espressomaskine - 1,8 l, 15 bar
-2%8.719 kr
Før 8.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Automatisk kaffemaskine med bønnevalg, 21 varianter
-14%8.919 kr
Før 10.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.827 kr6.827 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.895 kr6.895 krKøb
3Proshop DK6.990 kr6.990 krKøb
4Boligcenter DK8.699 kr8.699 krKøb
5Vivas DK8.719 kr9.918 krKøb
6Estore DK8.919 kr8.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

PriceData har fulgt prisen på Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort i 141 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 6.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.845 kr.

Den nuværende pris på 6.827 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Melitta CAFFEO Barista TS Smart - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20266.827 kr36 kr (1%)
15. maj 20266.863 kr42 kr (1%)
14. maj 20266.905 kr36 kr (1%)
13. maj 20266.941 kr68 kr (1%)
12. maj 20266.873 kr117 kr (2%)
11. maj 20266.990 kr149 kr (2%)
10. maj 20266.841 kr36 kr (1%)
9. maj 20266.877 kr113 kr (2%)
30. apr. 20266.990 kr149 kr (2%)
21. apr. 20266.841 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret