Gå til hovedindhold

Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader

VikanBørster og kosteEAN: 5705020458248
Pris fra 65 krtil 80 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Melbørste, 300 mm, Blød, Rød
-35%65 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Melbørste, 300 mm, Blød, Rød billede

Produktinformation

Denne melbørste er designet til fejning af fine partikler som f.eks. mel fra transportbånd og andre overflader til bearbejdning af fødevarer. Kun egnet til tørt snavs.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020458248
Varenr.: 590509
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader
-20%80 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader billede

Produktinformation

Melbørsten fra Vikan er en uundværlig hjælp til fejning af fine partikler såsom mel, der spildes på transportbånd og andre overflader i fødevareproduktionen. Denne melbørste er specielt designet til tørt snavs og sikrer effektiv rengøring uden at beskadig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020458248
Varenr.: 47429073797457

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk65 kr65 krKøb
2Sikkerhedsgiganten80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader i 154 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Melbørste, Vikan, 30x3,1x10cm, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, bløde børstehår - Rød | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202665 kr15 kr (19%)
30. maj 202680 kr15 kr (23%)
23. maj 202665 kr15 kr (19%)
22. maj 202680 kr15 kr (23%)
15. maj 202665 kr15 kr (19%)
14. maj 202680 kr15 kr (23%)
2. maj 202665 kr15 kr (19%)
1. maj 202680 kr15 kr (23%)
27. apr. 202665 kr14 kr (18%)
18. apr. 202679 kr21 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret