Gå til hovedindhold

Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå

MedisanaVarmepuderEAN: 4015588610127
Pris fra 197 krtil 519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MEDISANA HP 460 Opvarmningspude Grå
197 kr
Til butik
MEDISANA HP 460 Opvarmningspude Grå billede

Produktinformation

MEDISANA HP 460 - Opvarmningspude til hals og ryg

Produktspecifikationer

Mærke: MEDISANA
Artikel nr.: 61012
EAN: 4015588610127
Varenr.: 1000438701
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå
259 kr
Til butik
Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå billede

Produktinformation

Behagelig varme til ryg og nakkeMedisana HP 460 er en blød og fleksibel varmepude, der giver målrettet komfort til én person. Den store grå flade omslutter ryg og nakke og kan spændes fast med elastiske stropper, så den bliver siddende, mens du slapper af i sofaen eller på kontorstolen. Vælg mellem tre varmeniveauer og nyd hurtig opvarmning, når du har brug for det.Nem brug i hverdagenDen elektroniske styring gør det let at finde den ønskede temperatur, og for ekstra tryghed har puden overophedningsbeskyttelse samt automatisk sluk efter 90 minutter. Betrækket kan vaskes ved 30 °C, så den holdes frisk og lækker at bruge dag efter dag.Produkttype: Elektrisk varmetæppe/varmepudePersoner: 1Effekt: 100 WVarmeniveauer: 3Hurtig opvarmning: JaOverophedningsbeskyttelse: JaAutosluk: Ja, efter 90 minVaskbar: Ja, ved 30 °CFarve: GråMål: H 58,5 × B 38,5 cmAntal pr. pakke: 1 stk.Garanti: 3 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Medisana
Kategori: Varmetæpper
Vægt: 1.33g
EAN: 4015588610127
Varenr.: 2017166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå
279 kr
Til butik
Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Medisana
Kategori: Varmetæpper
Vægt: 1.33g
EAN: 4015588610127
Varenr.: 2017166
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmepude til nakke & ryg HP460 58x38cm
-12%519 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK197 kr197 krKøb
2Boligcenter DK259 kr259 krKøb
3Vivas DK279 kr358 krKøb
4Estore DK519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå

PriceData har fulgt prisen på Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Medisana HP 460 varmepude til ryg og nakke - 100 W, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026197 kr62 kr (24%)
30. maj 2026259 kr59 kr (19%)
26. maj 2026318 kr201 kr (39%)
25. maj 2026519 kr260 kr (100%)
16. maj 2026259 kr48 kr (23%)
15. maj 2026211 kr21 kr (11%)
29. apr. 2026190 kr7 kr (4%)
24. apr. 2026197 kr121 kr (38%)
20. apr. 2026318 kr84 kr (36%)
16. apr. 2026234 kr20 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret