Gå til hovedindhold

Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m².

SolamagicTerrassevarmereEAN: 5714596513114
Pris fra 4.188 krtil 6.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.931 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.179 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m². og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4188 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid
-6%4.188 kr
Før 4.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid billede

Produktinformation

Smart home terrassevarmer Nu kan du betjene din terrassevarmer med din mobiltelefon. Denne terrassevarmer fra Solamagic kan betjenes via den gratis Heatlink app. Herved kan du justere varmen trinløs mellem 500W til 2000W. På den måde undgår du at sidde og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solamagic
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: white
Størrelse: 110x516x176 mm
EAN: 5714596513114
Varenr.: 6278106060
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Solamagic ECO+ PRO 2000 BTC, HP No-Glare, Hvid
4.188 kr
Til butik
Solamagic ECO+ PRO 2000 BTC, HP No-Glare, Hvid billede

Produktinformation

Den unikke Solamagic ECO+PRO BTC 2000-løsning med varmeregulering direkte via din smartphone fra slukket til fuld styrke. Opvarmer komfortabelt helt op til 17 kvm. Kan monteres fast på væg eller i loft. For maksimal fleksibilitet kan lampen monteres på et Solamagic Tripod-/Basepod-stativ (sælges separat). Med Solamagic Heatlinks®-app styrer du elegant varmelampen med få klik på din smartphone.

Produktspecifikationer

Mærke: Solamagic
Kategori: Terrassevarmer
Artikel nr.: 5100311
EAN: 5714596513114
Varenr.: 2859024
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4.354 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid
4.699 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC terrassevarmer 3-trin, 2000W, hvid
5.099 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid
6.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m². koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m². koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl4.188 kr4.188 krKøb
2Proshop DK4.188 kr4.188 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.354 kr4.553 krKøb
4LavprisVærktøj4.699 kr4.699 krKøb
5Greenline5.099 kr5.099 krKøb
6BilligVVS DK6.119 kr6.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m².

PriceData har fulgt prisen på Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m². i 56 dage. Laveste pris i perioden er 4.179 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 4.188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.184 kr.

Den nuværende pris på 4.188 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m².. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Med SOLAMAGIC® ECO+ PRO BTC er du, som standardmodellen, sikret en behagelig varme ved arealer på op til 17 m². de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20264.188 kr9 kr (0%)
15. apr. 20264.179 kr9 kr (0%)
13. apr. 20264.188 kr9 kr (0%)
10. apr. 20264.179 kr9 kr (0%)
9. apr. 20264.188 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret