Gå til hovedindhold

KIERULFF MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning

KIERULFFSanitetEAN: 5706561042453
Pris fra 260 krtil 382,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 122,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning
260 kr
Til butik
MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning billede

Produktspecifikationer

Mærke: KIERULFF
Kategori: Skorsten
Farve: 1
Artikel nr.: 318495100
EAN: 5706561042453
Varenr.: 3509316
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Metalbestos Overgang, 100 mm til 150 mm, Sort Stlskorsten
280 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Metalbestos 100 mm overgang til 150 mm stålskorsten. Sort røgrør
382,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb
2WATTOO.DK280 kr280 krKøb
3vvsfittings.dk382,5 kr382,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning

PriceData har fulgt prisen på MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning i 166 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 382,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for MB Sort røgrør. 100 m overgang - overgang til 150 mm stålskorsten. Keramisk pakning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026260 kr20 kr (7%)
27. maj 2026280 kr8 kr (3%)
26. maj 2026288 kr8 kr (3%)
23. maj 2026280 kr8 kr (3%)
22. maj 2026288 kr8 kr (3%)
8. maj 2026280 kr9 kr (3%)
7. maj 2026289 kr9 kr (3%)
30. apr. 2026280 kr8 kr (3%)
29. apr. 2026288 kr8 kr (3%)
1. apr. 2026280 kr102,5 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret