Gå til hovedindhold

Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush

MaybellineRouge og bronzereEAN: 3600531668433
Pris fra 99 krtil 120 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,15 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Sunkisser Blush Blazing Blush 5 5,4ml
99 kr
Til butik
Maybelline New York Sunkisser Blush Blazing Blush 5 5,4ml billede

Produktinformation

Sunkisser Blush er en flydende rouge, der er nem at påføre og giver en naturlig solkysset glød.

Produktspecifikationer

Kategori: Blush
Artikel nr.: B3458400
EAN: 3600531668433
Varenr.: 3291720
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Sunkisser Blush Blazing Blush 5
-20%103 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Sunkisser Blush Blazing Blush 5 billede

Produktinformation

Sunkisser Blush er en flydende blush, der er nem at påføre og giver en naturlig solkysset glød. Den passer til alle hudtoner, er let at blande og giver huden en luftig og fugtet fornemmelse. * Holdbare resultater i op til 20 timer*. * Føles let på huden og giver et friskt look. * Giver en naturlig, solkysset glød. * Let at bruge med stor applikator. * Vegansk formel**. *Selvvurdering, n=150. **Ingen ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Rouge
Vægt: 48g
Artikel nr.: B34584
EAN: 3600531668433
Varenr.: B090506
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Sunkisser Liquid Blush 5.4 ml - 5 Blazing Blush
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Sunkisser Liquid Blush 5.4 ml - 5 Blazing Blush billede

Produktinformation

Maybelline Sunkisser Liquid Blush - 5 Blazing Blush er en flydende blush, som er nem at påføre og giver en naturlig, solkysset glød. Formlen passer til alle hudtoner og giver et friskt look, der holder i op til 20 timer*. Denne blush påføres nemt med den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 3600531668433
Varenr.: 117591
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Sunkisser Blush Blazing Blush 5 - 6,8 ml
117 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK99 kr99 krKøb
2Bangerhead DK103 kr103 krKøb
3NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
4NordicFeel DK117 kr117 krKøb
5Lyko DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 5 Blazing Blush de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202699 kr1,64 kr (2%)
31. maj 202697,36 kr1,64 kr (2%)
29. maj 202699 kr1,64 kr (2%)
25. maj 202697,36 kr1,64 kr (2%)
23. maj 202699 kr1,64 kr (2%)
18. maj 202697,36 kr1,64 kr (2%)
16. maj 202699 kr1,64 kr (2%)
12. maj 202697,36 kr1,64 kr (2%)
11. maj 202699 kr1,64 kr (2%)
9. maj 202697,36 kr7,64 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret