Gå til hovedindhold

Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search

Maybelline New YorkRouge og bronzereEAN: 3600531668419
Pris fra 90 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,14 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Sunkisser Blush Sol Search 3
-27%90 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Sunkisser Blush Sol Search 3 billede

Produktinformation

Sunkisser Blush er en flydende blush, der er nem at påføre og giver en naturlig solkysset glød. Den passer til alle hudtoner, er let at blande og giver huden en luftig og fugtet fornemmelse. * Holdbare resultater i op til 20 timer*. * Føles let på huden og giver et friskt look. * Giver en naturlig, solkysset glød. * Let at bruge med stor applikator. * Vegansk formel**. *Selvvurdering, n=150. **Ingen ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Rouge
Vægt: 48g
Artikel nr.: B34582
EAN: 3600531668419
Varenr.: B090505
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Sunkisser Liquid Blush 5.4 ml - 3 Sol Search
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Sunkisser Liquid Blush 5.4 ml - 3 Sol Search billede

Produktinformation

Maybelline Sunkisser Liquid Blush - 3 Sol Search er en flydende blush, som er nem at påføre og giver en naturlig, solkysset glød. Formlen passer til alle hudtoner og giver et friskt look, der holder i op til 20 timer*. Denne blush påføres nemt med den sto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 3600531668419
Varenr.: 117590
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search
105 kr
Til butik
Maybelline New York   Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search billede

Produktinformation

Sunkisser Blush fra Maybelline New York er en flydende blush som er nem at påføre og som giver en naturlig, solkysset glød. Formlen passer til alle hudtoner, er nem at tone ud samt giver huden en luftig og fugtet følelse.Denne flydende blush kan bruges til at skabe alt fra et subtilt hverdagslook til en mere intens festmakeup. Påfør den, hvor du ønsker lidt ekstra farve og glød, og ton den ud med fingrene eller en makeupbørste for et naturligt og friskt look. Sunkisser Blush kan bruges dagligt som en del af din makeuprutine for at give dit ansigt et ekstra touch af farve og glans, uanset anledning.- Holdbart resultat i op til 20 timer*- Føles let på huden og giver et friskt look- Giver en naturlig, solkysset glød- Nem at påføre med den store applikator- Vegansk formel***Egenvurdering, n=150**Uden ingredienser af animalsk oprindelseAnvendelse:Påfør formlen på kindbene med applikatoren, og ton ud med en opadgående bevægelse. Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blush
Størrelse: 4.700000000
Artikel nr.: B3458200
EAN: 3600531668419
Varenr.: 1200-457-0002
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Sunkisser Blush Sol Search 3 5,4ml
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK90 kr90 krKøb
2NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
3Lyko DK105 kr105 krKøb
4Cocopanda DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Maybelline New York Sunkisser Glow Liquid Blush 3 Sol Search de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202690 kr14 kr (13%)
30. maj 2026104 kr14 kr (16%)
29. maj 202690 kr14 kr (13%)
28. maj 2026104 kr14 kr (16%)
27. maj 202690 kr1 kr (1%)
25. maj 202689 kr15 kr (14%)
23. maj 2026104 kr15 kr (17%)
22. maj 202689 kr1 kr (1%)
21. maj 202688 kr16 kr (15%)
20. maj 2026104 kr16 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret