Gå til hovedindhold

Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

MaybellineLæbemakeupHyaluronsyre, ikke-klistret, XL-applikatorDaglig læbepleje og makeupEAN: 3600531609764

Maybelline Lifter Gloss 02 Ice giver dine læber naturlig fylde og strålende glans. Beriget med hyaluronsyre for optimal fugt og pleje - køb online. Læs mere

Pris fra 42 krtil 100 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 002 Ice, 5,4ml.
-61%42 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 02 Ice 5,4 ml
47,55 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline - Lifter Gloss Ice 002
-41%59 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Lifter Gloss - 02 Ice - 002 Ice 5 ml - 002 Ice
-46%65,03 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Lifter Gloss 2 Ice 5,4ml
67 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Lifter Gloss Ice 2
-31%75 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss - 02 Ice 5.4 ml
77 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Lifter Gloss - 002 Ice
93 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Lifter Gloss Ice - 5 ml
97 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline - Lifter Lipgloss - 02 Ice
-17%99,95 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop42 kr42 krKøb
2CS MEGASTORE DK47,55 kr86,55 krKøb
3BilligParfume.dk59 kr59 krKøb
4NiceHair.dk65,03 kr65,03 krKøb
5Cocopanda DK67 kr67 krKøb
6Bangerhead DK75 kr75 krKøb
7Proshop DK77 kr116 krKøb
8Teknikproffset DK93 kr142 krKøb
9NordicFeel DK97 kr97 krKøb
10Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
11Lyko DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Lifter Gloss - 02 Ice

Maybelline

Maybelline Lifter Gloss 02 Ice giver dine læber naturlig fylde og strålende glans. Beriget med hyaluronsyre for optimal fugt og pleje - køb online.

• Daglig læbepleje og makeup
• Hyaluronsyre, ikke-klistret, XL-applikator

Beskrivelse

Maybelline Lifter Gloss i farven 02 Ice er en fugtgivende lipgloss som giver dine læber et fyldigere look med naturlig glans. Formlen er beriget med hyaluronsyre der hydrerer, udglatter og blødgør læbernes overflade, samtidig med at den fremhæver konturer og øger læbernes volumen. Den transparente rosa nuance Ice giver en subtil iskrystalagtig effekt med let shimmer. XL-applikatoren er designet til nem påføring langs læbernes konturer og giver et perfekt resultat uden at føles klæbrig. Lifter Gloss er den perfekte afslutning på dit makeup-look og holder læberne fugtige og bløde gennem dagen.

Specifikationer

Farve:02 Ice - transparent rosa med shimmer
Effekt:Plumpende og fugtgivende
Finish:Glansfuld med ikke-klistret formel
Indhold:5,4 ml
Applikator:XL-applikator for præcis påføring
Hovedingredienser:Hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Maybelline Lifter Gloss på læberne?

Lifter Gloss holder typisk 2-4 timer afhængigt af aktivitet. Produktet kan nemt genopfriskes i løbet af dagen uden at føles klæbrigt.

Er Lifter Gloss 02 Ice velegnet til daglig brug?

Ja, den transparente rosa nuance Ice er perfekt til daglig brug og giver en naturlig, subtil glans der passer til alle lejligheder.

Hvad gør hyaluronsyre for læberne?

Hyaluronsyre trækker fugt til læberne og hjælper med at udglatte og blødgøre læbernes overflade, hvilket giver en naturlig plumpende effekt.

Er produktet testet på dyr?

Maybelline følger L'Oréal Groups dyrevelfærdspolitik og tester ikke færdige produkter på dyr, medmindre det kræves af myndighederne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202642 kr2,89 kr (6%)
20. maj 202644,89 kr2,89 kr (7%)
17. maj 202642 kr2 kr (5%)
10. maj 202644 kr
9. maj 202644,89 kr
5. maj 202645 kr2,55 kr (5%)
4. maj 202647,55 kr2,66 kr (6%)
26. apr. 202644,89 kr
21. apr. 202645,19 kr13,81 kr (23%)
20. apr. 202659 kr13,75 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret