Gå til hovedindhold

Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

MaybellineLæbemakeupHyaluronsyre for fugtDaglig læbepleje og glansEAN: 3600531609726

Hydrerende lipgloss med hyaluronsyre der giver fyldigere læber og silkeglat finish. Transparent formel med XL-applikator for nem påføring. Læs mere

Pris fra 67 krtil 120 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 28. maj

Sammenlign priser på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Lifter Gloss 4 Silk 5,4ml
67 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Lifter Gloss Silk 4
-31%75 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss 004 Silk, 5,4ml.
-30%76 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Lifter Gloss - 04 Silk - 004 Silk 5 ml - 004 Silk
-31%82,4 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline Lifter Gloss - 04 Silk 5.4 ml
93 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Lifter Gloss Silk - 5 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur
100 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline - Lifter Lipgloss - 04 Silk
119,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Lifter Gloss - 004 Silk
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK67 kr67 krKøb
2Bangerhead DK75 kr75 krKøb
3Brandshop76 kr76 krKøb
4NiceHair.dk82,4 kr82,4 krKøb
5Proshop DK93 kr132 krKøb
6NordicFeel DK97 kr97 krKøb
7Lyko DK100 kr100 krKøb
8Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
9Teknikproffset DK120 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Lifter Gloss 04 Silk 5,4 ml

Maybelline

Hydrerende lipgloss med hyaluronsyre der giver fyldigere læber og silkeglat finish. Transparent formel med XL-applikator for nem påføring.

• lipgloss
• læbeglans
• hyaluronsyre
• fyldigere læber
• transparent gloss
• Maybelline makeup
• Daglig læbepleje og glans
• Hyaluronsyre for fugt

Beskrivelse

Maybelline Lifter Gloss 04 Silk er en hydrerende lipgloss fra Maybelline New York som giver dine læber et fyldigere og mere glansfuldt look. Med hyaluronsyre sikrer denne lipgloss at dine læber forbliver fugtede og bløde uden at føles klistrede. Den transparente silkeglatte finish i nuancen 04 Silk giver en naturlig glans der fremhæver læbernes naturlige skønhed og passer til alle hudtoner. XL-applikatoren gør påføringen nem og præcis langs læbernes konturer, så du kan opnå et perfekt resultat hver gang. Formlen er udviklet til langvarig hydrering og holder læberne bløde gennem hele dagen. Perfekt til daglig brug både alene eller som et glansfuldt lag over din yndlingslæbestift for extra dimension og fugt.

Specifikationer

Farve:04 Silk
Finish:Transparent glans
Volumen:5,4 ml
Applikator:XL-applikator
Produkttype:Lipgloss
Aktive ingredienser:Hyaluronsyre

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Indeholder Maybelline Lifter Gloss hyaluronsyre?

Ja, Lifter Gloss er beriget med hyaluronsyre som hjælper med at holde læberne hydrerede og giver en fyldigere effekt.

Føles lipglossen klistret på læberne?

Nej, formlen er designet til ikke at føles klistret, men giver i stedet en behagelig, fugtig følelse på læberne.

Hvor længe holder glansen på læberne?

Glansen holder i flere timer, men kan genopfriskes efter behov i løbet af dagen for optimal effekt.

Er farven 04 Silk egnet til alle hudtoner?

Ja, 04 Silk er en transparent nuance med silkeglat effekt som passer til alle hudtoner og kan bruges både alene eller over læbestift.

Hvordan påføres Lifter Gloss bedst?

Brug den medfølgende XL-applikator til at påføre glossen jævnt over læberne, start fra midten og arbejd udad mod hjørnerne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 43,4 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Maybelline New York Lifter Gloss, Hydrating Lip Gloss with Hyalur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202667 kr12 kr (22%)
28. maj 202655 kr12 kr (18%)
20. maj 202667 kr2 kr (3%)
9. maj 202669 kr3 kr (4%)
1. maj 202672 kr13 kr (22%)
21. apr. 202659 kr
20. apr. 202659,67 kr
28. mar. 202659 kr1 kr (2%)
27. mar. 202658 kr1 kr (2%)
16. mar. 202659 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret