Gå til hovedindhold

Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1

MaybellineFoundation og concealere12 timers fugt og anti-age effektDaglig makeup og skønhedsfejl dækningEAN: 3600531465254

Concealer med anti-age effekt som dækker mørke rande og skønhedsfejl. Medium dækkeevne med 12 timers fugtgivende formel. Vegansk og passer til sensitiv hud. Læs mere

Pris fra 51,98 krtil 129,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 77,97 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.98 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer 6.8 ml - 11 Tan
-60%51,98 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Instant Eraser Concealer 11 Tan 6,8ml
65 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer Tan 11
-16%85 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer Tan - 6.8 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1
100 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Concealer - Tan
101 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Concealer - Tan
119 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline - New York Instant Anti Age Eraser Concealer - Tan
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk51,98 kr51,98 krKøb
2Cocopanda DK65 kr65 krKøb
3Bangerhead DK85 kr85 krKøb
4NordicFeel DK97 kr97 krKøb
5Lyko DK100 kr100 krKøb
6Proshop DK101 kr140 krKøb
7Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
8Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer Tan 6,8 ml

Maybelline

Concealer med anti-age effekt som dækker mørke rande og skønhedsfejl. Medium dækkeevne med 12 timers fugtgivende formel. Vegansk og passer til sensitiv hud.

• Daglig makeup og skønhedsfejl dækning
• 12 timers fugt og anti-age effekt

Beskrivelse

Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer i farven Tan er en innovativ concealer designet til at dække mørke rande under øjnene og mindre skønhedsfejl. Med sin plejende formel giver den op til 12 timers fugtgivende effekt, mens den sikrer medium dækkeevne for et naturligt og strålende resultat. Den flydende konsistens er nem at påføre med den praktiske mikroapplikator og blende ind i huden. Concealeren har en vegansk formel uden animalske ingredienser og passer perfekt til normal til sensitiv hud. Med 6,8 ml indhold tilstopper den ikke porerne og efterlader huden med et opfrisket, fejlfrit look hele dagen. Ideel til daglig brug som del af makeup-rutinen.

Specifikationer

finish:Naturlig strålende
formel:Vegansk flydende concealer
hudtype:Normal til sensitiv hud
volumen:6,8 ml
dækkeevne:Medium
påføring:Mikroapplikator
fugtgivende_effekt:Op til 12 timer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder concealeren på huden?

Maybelline Instant Anti-Age Eraser giver op til 12 timers fugtgivende effekt og holder hele dagen med naturlig finish.

Kan den bruges til sensitiv hud?

Ja, concealeren har en mild vegansk formel som er udviklet til at passe både normal og sensitiv hud uden at tilstoppe porerne.

Hvordan påføres concealeren bedst?

Drej mikroapplikatoren indtil concealer vises på svampen, påfør direkte på området og blend ud med fingerspidserne eller en børste.

Hvad dækker concealeren?

Den giver medium dækkeevne og er specielt designet til at dække mørke rande under øjnene og mindre skønhedsfejl på ansigtet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 51,8 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 51,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202651,98 kr13,02 kr (20%)
20. maj 202665 kr4 kr (6%)
19. maj 202669 kr9 kr (12%)
30. apr. 202678 kr13 kr (20%)
24. apr. 202665 kr13 kr (17%)
17. apr. 202678 kr5 kr (6%)
9. apr. 202683 kr5 kr (6%)
6. apr. 202678 kr5 kr (6%)
5. apr. 202683 kr5 kr (6%)
3. apr. 202678 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret