Gå til hovedindhold

Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light

MaybellineFoundation og concealereAnti-age ingredienser med peptiderDækning af mørke rande og alderstegnEAN: 3600531561284

Dæk mørke rande og alderstegn effektivt med denne anti-age concealer. Medium dækning, 12 timers fugt og vegansk formel for et strålende, naturligt look. Læs mere

Pris fra 59 krtil 100 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light
59 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maybelline - Age Rewind Concealer - 115 Warm Light /Makeup /115 Warm Light
63,8 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maybelline Instant Anti Age Eraser Eye Concealer #115 Warm Light, 6,8 ml.
-41%65 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Instant Eraser Concealer 115 Warm Light 6,8ml
67 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer 7 ml - 115 Warm Light
-38%81,13 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer Warm Light 115
-17%84 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer Warm Light - 6.8 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser Multi-Use Concealer 1
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix59 kr59 krKøb
2CS MEGASTORE DK63,8 kr102,8 krKøb
3Brandshop65 kr65 krKøb
4Cocopanda DK67 kr67 krKøb
5NiceHair.dk81,13 kr81,13 krKøb
6Bangerhead DK84 kr84 krKøb
7NordicFeel DK97 kr97 krKøb
8Lyko DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer 6,8 ml - 115 Warm Light

Maybelline

Dæk mørke rande og alderstegn effektivt med denne anti-age concealer. Medium dækning, 12 timers fugt og vegansk formel for et strålende, naturligt look.

• Dækning af mørke rande og alderstegn
• Anti-age ingredienser med peptider

Beskrivelse

Maybelline Instant Anti-Age Eraser Concealer er en revolutionær concealer designet til at dække mørke rande og alderstegn effektivt. Med sin plejende formel giver den op til 12 timers fugtgivende effekt og medium dækning for et strålende, naturligt look. Den indeholder anti-age ingredienser som peptider der bekæmper fine linjer og forbedrer hudens udseende over tid. Den flydende konsistens påføres nemt med mikroapplikatoren og blender fejlfrit ind i huden uden at tilstoppe porerne. Perfekt til både normal og sensitiv hud med vegansk formel der passer til daglig brug. Kan også bruges som highlighter på øjenkroge og kinder for ekstra glød.

Specifikationer

Type:Anti-age concealer
Finish:Naturlig
Formel:Vegansk, fugtgivende
Indhold:6,8 ml
Dækning:Medium dækning
Applikator:Mikroapplikator med svamp
Holdbarhed:Op til 12 timer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder concealeren på huden?

Op til 12 timer med fugtgivende effekt der holder hele dagen.

Er den egnet til sensitiv hud?

Ja, den er udviklet til både normal og sensitiv hud og tilstopper ikke porerne.

Hvordan påføres den bedst?

Drej mikroapplikatoren til produktet kommer frem, påfør direkte og dup ud med fingerspidserne for bedste resultat.

Kan den bruges som highlighter?

Ja, brug en lysere nuance på øjenkroge, kinder, brynben og næseryg for highlighteffekt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light

PriceData har fulgt prisen på Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light i 180 dage. Laveste pris i perioden er 51,8 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Maybelline Instant Anti-Age The Eraser multi-use Concealer 6,8 ml 115 warm light de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202659 kr5 kr (8%)
17. maj 202664 kr5 kr (8%)
3. maj 202659 kr4,8 kr (8%)
1. maj 202663,8 kr4,8 kr (8%)
16. apr. 202659 kr17 kr (22%)
15. apr. 202676 kr17 kr (29%)
9. mar. 202659 kr8 kr (12%)
8. mar. 202667 kr8 kr (14%)
26. feb. 202659 kr3 kr (5%)
25. feb. 202662 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret