Gå til hovedindhold

Besma Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831

BesmaRengøringsartiklerEAN: 5706993211311
Pris fra 50 krtil 99 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Besma Maxi 3 grundrens - Testvinder - 1 L
-37%50 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Besma Maxi 3 grundrens - Testvinder - 1 L billede

Produktinformation

Grundrens - Til private og professionelle Alkalisk all-round rengøringsmiddel til alle emner og flader, der tåler vand Fordele ved produktet Supereffektivt Særdeles behageligt at anvende Ingen opløsningsmidler Let biologisk nedbrydeligt Virker antistatis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Besma
Kategori: Afrensning og affedtning
Størrelse: 1 L
EAN: 5706993211311
Varenr.: 7913
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr.
-30%62 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. billede

Produktinformation

Stærkt allround rengøringsmiddel til bådpleje Maxi 3 Allround er et stærkt alkalisk grovrengøringsmiddel og pletfjerner testet på over 102 smudstyper. Det opløser olie, fedt, sod, gummistriber, tusch, rødvin, kaffe, nikotin, græspletter, insekter, blod og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxi 3
Kategori: Maxi 3
EAN: 5706993211311
Varenr.: 53936009249097
Gå til Filterbyen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
MAXI 3 Rensevæske - 1 Liter
-15%67,15 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAXI 3 Rensevæske - 1 Liter billede

Produktinformation

Maxi 3 Rensevæske Vores Maxi 3 er en kvalitets rengøringsmiddel, som har en langrække anvendelsesmuligheder. Rengøringsmidlet er ideel til fjernelse af pletter, samt opløsning af skidt og snavs på vaskbare flader. Hvor bruger man Maxi 3? Til rengøring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rengøringsmidler
EAN: 5706993211311
Varenr.: 1664
Gå til Carls.nu
TrustScore 5 ud af 54,7
MAXI 3 Rensevæske - 1 Liter
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxi 3 Allround Vaske- & Rengøringsmiddel, 1L
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxi 3 Vaske- & Rengøringsmiddel 1 ltr.
73,66 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Besma Maxi3 All-round Rengøringsmiddel 1L
80 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Besma MAXI 3 rengøringsmiddel, 1 l
85,44 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831
89 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maxi 3 rengøringsmiddel 1 l
96,75 kr
Til butik
Gå til MestersMaling.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maxi 3 1 L
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver50 kr50 krKøb
2RenBåd.dk62 kr62 krKøb
3Filterbyen.dk67,15 kr67,15 krKøb
4Carls.nu69 kr69 krKøb
5Watski DK69 kr69 krKøb
6CS MEGASTORE DK73,66 kr112,66 krKøb
7Specialbutikken80 kr80 krKøb
8EL-GROSSISTEN85,44 kr85,44 krKøb
9Anyparts89 kr89 krKøb
10VVS.dk96,75 kr96,75 krKøb
11MestersMaling.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831

PriceData har fulgt prisen på Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Maxi 3 allround vaske-& rengøringsmiddel 1 ltr. - 1570831 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202650 kr19 kr (28%)
28. apr. 202669 kr3,7 kr (6%)
27. apr. 202665,3 kr3,7 kr (5%)
26. apr. 202669 kr
19. apr. 202668,9 kr5,3 kr (8%)
17. apr. 202663,6 kr2,65 kr (4%)
16. apr. 202660,95 kr8,05 kr (12%)
19. mar. 202669 kr5,25 kr (8%)
3. feb. 202663,75 kr5,25 kr (8%)
2. feb. 202669 kr5,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret