Gå til hovedindhold

Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504

MaxellElektronikEAN: 4902580131401
Pris fra 39 krtil 107,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 68,5 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,25 kr 27. maj

Sammenlign priser på Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk
-35%39 kr
Før 60 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk billede

Produktinformation

Alkaliske knapcellebatterier til ombordudstyr Maxell LR44 er alkaliske knapcellebatterier til små elektroniske enheder ombord. Pakken indeholder 10 stk. og fungerer som praktisk servicelager til fjernbetjeninger, instrumenter, stopure, termometre og andet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Alm. batterier
EAN: 4902580131401
Varenr.: 53935892595017
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell - Batteri 10 x LR44 - Alkaline
44 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell LR44 alkaline batterier - 10 stk.
45 kr
Til butik
Maxell LR44 alkaline batterier - 10 stk. billede

Produktinformation

Kan bruges i trådløse fjernbetjeningssystemer,kameraer, ure, lommeregnere mm. Tekniske specifikationer Salgsforpakning: 10 stk. Højde: 5,4 mm Diameter: 11,6 mm Andre betegnelser for samme batteri: - LR 44- 13GA- 157- B-LR 44- RW 82- A 76- HGA 13- LR 115...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxell
Kategori: Øvrigt udstyr
Størrelse: lr44
EAN: 4902580131401
Varenr.: 881081973
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Maxell alkaline LR44 batteri, 10 stk.
45,31 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maxell LR44 Alkaline batterier - 10 stk
48 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Maxell LR44 Alkaline Batterier - 10 stk.
55 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxell Alkaline LR44 Batterier, 10 stk
59 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504
60 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MAXELL Maxell LR44 10p 11717000 Modsvarer: N/A
-10%107,5 kr
Før 119,36 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
3LavprisVærktøj45 kr45 krKøb
4EL-GROSSISTEN45,31 kr45,31 krKøb
5CompletVVS48 kr48 krKøb
6LavprisEl48 kr48 krKøb
7BilligVVS DK55 kr55 krKøb
8Watski DK59 kr59 krKøb
9Anyparts60 kr60 krKøb
10InkClub DK107,5 kr107,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504

PriceData har fulgt prisen på Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 31,25 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Maxell Alkaline LR44 batterier - 10stk - 1170504 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202639 kr
30. maj 202638,75 kr1,75 kr (5%)
29. maj 202637 kr5,75 kr (18%)
27. maj 202631,25 kr5,75 kr (16%)
26. maj 202637 kr5,75 kr (18%)
25. maj 202631,25 kr9,75 kr (24%)
28. apr. 202641 kr
27. apr. 202640,66 kr
25. apr. 202641 kr4 kr (11%)
15. apr. 202637 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret