Gå til hovedindhold

Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g

MaxellElektronikEAN: 4902580150266
Pris fra 13 krtil 28 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Maxell alkaline LR1 batteri, 1 stk.
13 kr
Til butik
Maxell alkaline LR1 batteri, 1 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: maxell
Kategori: WATTOO.DK Mrker maxell
EAN: 4902580150266
Varenr.: 881081429
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maxell LR1 alkaline batteri - 1 stk.
13 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Maxell LR1 Alkaline batteri - 1 stk
17 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
17 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g
17,69 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell LR1 Alkaline batteri, pakke med 1 stk.
18 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Maxell LR1 Alkaline Batteri - 1 stk.
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
19,74 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxell Alkaline LR1 batteri - 1stk
-26%20 kr
Før 27 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maxell batterier, SN (LR1), Alkaline, 1,5V, 1-pack
-57%21 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxell Alkaline LR1 Batteri, 1 stk
26 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Maxell Alkaline LR1 batteri - 1stk - 1170501
27 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell Super Ace Batterie - LR1
28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK13 kr13 krKøb
2LavprisEl13 kr13 krKøb
3CompletVVS17 kr17 krKøb
4LavprisVærktøj17 kr17 krKøb
5CS MEGASTORE DK17,69 kr56,69 krKøb
6LavprisVVS18 kr18 krKøb
7BilligVVS DK19 kr19 krKøb
8EL-GROSSISTEN19,74 kr19,74 krKøb
9RenBåd.dk20 kr20 krKøb
10Teknikproffset DK21 kr70 krKøb
11Watski DK26 kr26 krKøb
12Anyparts27 kr27 krKøb
13Proshop DK28 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g

PriceData har fulgt prisen på Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Maxell Alkaline Ace, Engangsbatteri, Alkaline, 1,5 V, 1 stk, Flerfarvet, 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202613 kr1 kr (8%)
12. maj 202612 kr
11. maj 202612,4 kr
30. apr. 202612 kr2 kr (14%)
24. apr. 202614 kr3 kr (18%)
23. apr. 202617 kr3 kr (21%)
18. apr. 202614 kr1,3 kr (10%)
13. apr. 202612,7 kr1,7 kr (15%)
11. apr. 202611 kr1,3 kr (11%)
1. apr. 202612,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret