Gå til hovedindhold

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light

Max FactorFoundation og concealere2-i-1 serum og foundationDaglig makeup til naturlig glødEAN: 3616305711687

2-i-1 serumformel med foundation der giver perfekterende dækning og jævn hudtone. Klinisk testet med 2% niacinamid og bisabolol for sund hud. Læs mere

Pris fra 66 krtil 179 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Max Factor Miracle Pure Skin Reset 2in1 Serum Foundation 30-40 Fair To Light 30 ml
66 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30-40 Fair to Light
85 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Max Factor Miracle Pure Skin Reset 2 In 1 Serum Foundation Fair T
-40%92 kr
Før 154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Max Factor Miracle Pure Skin Reset 2 In 1 Foundation 30-40 Fair To Light 30 ml
110 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30-40 Fair to Light
-30%126 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Max Factor Miracle Pure 2In1 Skin Reset Serum Foundation 30-40 Fa
155 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Max Factor Miracle Pure 2In1 Skin Reset Serum Foundation 02 Fair to light - 30 ml
178 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MAX FACTOR Miracle Pure Skin Reset 2 In 1 Serum Foundation 30-40 Fair To Light 30 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
2Proshop DK85 kr124 krKøb
3Cocopanda DK92 kr92 krKøb
4Beautycos DK110 kr139 krKøb
5Bangerhead DK126 kr126 krKøb
6NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
7Lyko DK155 kr155 krKøb
8NordicFeel DK178 kr178 krKøb
9EauDeParfum.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30-40 Fair to Light 30ml

Max Factor

2-i-1 serumformel med foundation der giver perfekterende dækning og jævn hudtone. Klinisk testet med 2% niacinamid og bisabolol for sund hud.

• Daglig makeup til naturlig glød
• 2-i-1 serum og foundation

Beskrivelse

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation er en revolutionerende 2-i-1 formula der kombinerer serumpleje med foundation-dækning. Produktet indeholder et genoprettende kompleks med 2% niacinamid og bisabolol, som er klinisk og dermatologisk testet. Formlen giver medium, naturlig dækning med satin-mat finish og er udviklet til følsom hud. Den lette konsistens føles som en anden hud og skaber et perfekt udgangspunkt for makeup. Nuancen 30-40 Fair to Light er omhyggeligt udvalgt til lyse hudtoner og sikrer en naturlig match. Produktet plejer huden mens det dækker og efterlader en glødende finish der varer hele dagen. Påføres med 4-5 dråber på håndryg eller direkte i ansigtet og blandes udad fra midten med børste eller fingerspidser.

Specifikationer

Finish:Satin-mat
Nuance:30-40 Fair to Light
Testet:Klinisk og dermatologisk testet
Hudtype:Følsom hud
Volumen:30ml
Dækning:Medium, naturlig
Aktive ingredienser:2% niacinamid, bisabolol

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilken hudtype er Max Factor Miracle Pure 2in1 Serum Foundation egnet til?

Produktet er specielt udviklet til følsom hud og er både klinisk og dermatologisk testet for at sikre sikker anvendelse på alle hudtyper.

Hvordan påføres Max Factor Miracle Pure 2in1 Serum Foundation?

Påfør 4-5 dråber på håndryg eller direkte i ansigtet. Brug en foundation børste eller fingerspidser til at blande produktet fra midten af ansigtet og udad.

Hvilke aktive ingredienser indeholder produktet?

Formlen indeholder et genoprettende kompleks med 2% niacinamid der hjælper med at forbedre hudtonen, samt bisabolol der virker beroligende på huden.

Hvor længe holder dækningen på Max Factor Miracle Pure 2in1 Serum Foundation?

Produktet giver en glødende finish der varer hele dagen takket være den avancerede 2-i-1 formula der kombinerer serumpleje med langtidsholdbar foundation-dækning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light

PriceData har fulgt prisen på Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light i 180 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 30-40 Fair to Light de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202666 kr8 kr (11%)
30. maj 202674 kr6 kr (9%)
29. maj 202668 kr17 kr (20%)
2. maj 202685 kr7 kr (8%)
30. apr. 202692 kr21 kr (30%)
29. apr. 202671 kr10 kr (16%)
28. apr. 202661 kr1 kr (2%)
27. apr. 202662 kr9 kr (13%)
25. apr. 202671 kr21 kr (23%)
23. apr. 202692 kr21 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret