Gå til hovedindhold

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair

Max FactorFoundation og concealere2-i-1 serum + foundationDaglig makeup til følsom hudEAN: 3616305711694

2-i-1 serumformel med foundation der giver øjeblikkelig dækning og mere jævn hudtone. Indeholder 2% niacinamid og bisabolol for hudpleje. Læs mere

Pris fra 77 krtil 179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 20. maj

Sammenlign priser på Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Max Factor Miracle Pure Skin Reset 2 In 1 Serum Foundation Fair 3
-40%77 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Max Factor Miracle Pure Skin Reset 2 In 1 Foundation 10-30 Fair 30 ml
110 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 10-30 Fair
-30%126 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Max Factor Miracle Pure 2In1 Skin Reset Serum Foundation 10-30 Fa
171 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Max Factor Miracle Pure 2In1 Skin Reset Serum Foundation 01 Fair - 30 ml
178 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MAX FACTOR Miracle Pure Skin Reset 2 In 1 Serum Foundation 10-30 Fair 30 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK77 kr77 krKøb
2Beautycos DK110 kr139 krKøb
3Bangerhead DK126 kr126 krKøb
4NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
5Lyko DK171 kr171 krKøb
6NordicFeel DK178 kr178 krKøb
7EauDeParfum.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 10-30 Fair 30ml

Max Factor

2-i-1 serumformel med foundation der giver øjeblikkelig dækning og mere jævn hudtone. Indeholder 2% niacinamid og bisabolol for hudpleje.

• Daglig makeup til følsom hud
• 2-i-1 serum + foundation

Beskrivelse

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset er en revolutionær fusion af serum og foundation som giver både øjeblikkelig perfekterende dækning og hudplejefordele. Formlen indeholder 2% niacinamid og bisabolol som hjælper med at genopbygge og forbedre hudens tilstand over tid. Den lette konsistens tilpasser sig perfekt til din naturlige farve og giver medium, naturlig dækning med et satin-mat finish. Produktet er klinisk og dermatologisk testet og egner sig til følsom hud. Den innovative 2-i-1 formel kombinerer det bedste fra begge verdener - grundig hudpleje og fejlfri makeup i ét enkelt produkt som giver looket af sund, jævn hud.

Specifikationer

Finish:Satin-mat
Hudtype:Følsom hud
Volumen:30 ml
Dækning:Medium, naturlig
Formulatype:2-i-1 serum + foundation
Aktive ingredienser:2% niacinamid, bisabolol

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad er forskellen på denne foundation og almindelige foundations?

Miracle Pure 2in1 er både serum og foundation i ét produkt. Den indeholder 2% niacinamid og bisabolol som plejer huden, mens den giver dækning - så du får både makeup og hudpleje på samme tid.

Er den egnet til følsom hud?

Ja, formlen er klinisk og dermatologisk testet og specielt udviklet til også at kunne bruges på følsom hud. Den indeholder hudplejende ingredienser som niacinamid og bisabolol.

Hvor meget dækning giver den?

Den giver medium, naturlig dækning med et satin-mat finish. Dækningen er bygbar, så du kan opnå den ønskede intensitet uden at den føles tung på huden.

Hvordan påføres produktet bedst?

Påfør 4-5 dråber på din håndryg eller direkte i ansigtet og brug en foundation børste eller fingerspidserne til at blende produktet fra midten af ansigtet og udad.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair

PriceData har fulgt prisen på Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair i 146 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset Serum Foundation 30 ml - 10-30 Fair de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202677 kr11 kr (17%)
24. maj 202666 kr11 kr (14%)
23. maj 202677 kr20 kr (35%)
20. maj 202657 kr1 kr (2%)
19. maj 202658 kr52 kr (47%)
18. maj 2026110 kr51 kr (86%)
17. maj 202659 kr51 kr (46%)
12. maj 2026110 kr48 kr (77%)
11. maj 202662 kr48 kr (44%)
26. mar. 2026110 kr29 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret