Gå til hovedindhold

MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002

MascotSkoEAN: 5715411068857
Pris fra 1.579 krtil 1.998,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 419,75 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1579 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Customized Sikkerhedssko S1P, Sort - F0650-704-09
-21%1.579 kr
Før 1.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Customized Sikkerhedssko S1P, Sort - F0650-704-09 billede

Produktinformation

Elevér din professionelle stil med MASCOT® CUSTOMIZED Sikkerhedssko, der ikke kun tilbyder enestående beskyttelse, men også muligheden for at matche dine sko med dit arbejdstøj i præcis de farver, du ønsker. Med avanceret teknologi og komfort i fokus, er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5715411068857
Varenr.: 8944560472413
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mascot Customized Sikkerhedssko (Sort, 36)
1.998,75 kr
Til butik
Mascot Customized Sikkerhedssko (Sort, 36) billede

Produktinformation

Mascot Customized sikkerhedssko er lette, fleksible og åndbare. Overdelen er lavet af slidstærkt tekstil, som lader fødderne ånde og holder dem tørre hele dagen. Skoen er udstyret med BOA® Fit System, som giver en hurtig, præcis og ensartet lukning uden t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Sikkerhedssko og arbejdssko
Farve: Sort
Størrelse: 36
EAN: 5715411068857
Varenr.: 19772762
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002
1.998,75 kr
Til butik
MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 billede

Produktinformation

MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P er den perfekte løsning til at matche dine sko med dit arbejdstøj fra MASCOT CUSTOMIZED i matchende farver. Stødabsorberende indlægs- og mellemsål af TPU, der sikrer komfort hele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Fodtøj
EAN: 5715411068857
Varenr.: 46712348148049

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.579 kr1.579 krKøb
2Specialbutikken1.998,75 kr1.998,75 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.998,75 kr1.998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002

PriceData har fulgt prisen på MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1.247,5 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 1.998,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.775 kr.

Den nuværende pris på 1.579 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 36 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.579 kr419,75 kr (21%)
1. apr. 20261.998,75 kr39,75 kr (2%)
26. mar. 20261.959 kr39,75 kr (2%)
25. mar. 20261.998,75 kr39,75 kr (2%)
8. mar. 20261.959 kr39,75 kr (2%)
7. mar. 20261.998,75 kr39,75 kr (2%)
7. feb. 20261.959 kr711,5 kr (57%)
6. feb. 20261.247,5 kr711,5 kr (36%)
5. feb. 20261.959 kr711,5 kr (57%)
22. jan. 20261.247,5 kr711,5 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret