Gå til hovedindhold

Mascot® Workwear MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse

Mascot® WorkwearSportstøjEAN: 5715411003247
Pris fra 257 krtil 311,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 20. mar.

Sammenlign priser på MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Hængelommer, elektriker model 22550-012 mørk marine ONE size
257 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Hængelommer, elektriker model 22550-012 mørk marine ONE size billede

Produktspecifikationer

Kategori: Værtøjstasker
Farve: 1
Artikel nr.: 5715411003247
EAN: 5715411003247
Varenr.: 20816557
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hængelommer Mørk Marine One Size
268,01 kr
Til butik
Hængelommer Mørk Marine One Size billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22550-012 Hængelommer, elektriker • Placeres nemt og fleksibelt på bukser, shorts og knickers med Click Pocket System. • Er udviklet sammen med elektrikere for at matche dine behov. • Rummelige lommer, vandtæt lynlåslomme

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5715411003247
Varenr.: 9020378939729
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hængelommer mørk marine one size
275 kr
Til butik
Hængelommer mørk marine one size billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22550-012 Hængelommer, elektriker• Placeres nemt og fleksibelt på bukser, shorts og knickersmed Click Pocket System.• Er udviklet sammen med elektrikere for at matche dinebehov.• Rummelige lommer, vandtæt lynlåslomme, lom

Produktspecifikationer

Kategori: tilbehør for arbejdsbeklædning
Farve: andet
EAN: 5715411003247
Varenr.: 1497414037
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse
311,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK257 kr296 krKøb
2Billigelogvvs.dk268,01 kr268,01 krKøb
3MaintainIt275 kr275 krKøb
4Sikkerhedsgiganten311,25 kr311,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse i 154 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - mørk marine | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026257 kr3 kr (1%)
9. maj 2026254 kr2,01 kr (1%)
7. maj 2026251,99 kr2,01 kr (1%)
6. maj 2026254 kr2,01 kr (1%)
25. apr. 2026251,99 kr
28. mar. 2026251 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026249 kr6 kr (2%)
2. mar. 2026243 kr7 kr (3%)
19. feb. 2026236 kr4 kr (2%)
7. feb. 2026240 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret