Gå til hovedindhold

Mascot® Workwear MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse

Mascot® WorkwearSportstøjEAN: 5715411003254
Pris fra 263,75 krtil 311,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47,5 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 11. maj

Sammenlign priser på MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Customized hængelommer, elektriker. Sort 22550-012-09
263,75 kr
Til butik
Mascot Customized hængelommer, elektriker. Sort 22550-012-09 billede

Produktinformation

Sæt med 2 hængelommer.Kan nemt og individuelt fastgøres med Click Pocket System.Stor slidstyrke og mange lommer, alle med lukket bund.Den ene hængelomme har 2 store rummelige lommer.Den anden hængelomme har 1 stor rummelig lomme, 2 lommer til skruetrækker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser med lårlommer
Farve: polyamid
EAN: 5715411003254
Varenr.: 505920863
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hængelommer Sort One Size
268,01 kr
Til butik
Hængelommer Sort One Size billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22550-012 Hængelommer, elektriker • Placeres nemt og fleksibelt på bukser, shorts og knickers med Click Pocket System. • Er udviklet sammen med elektrikere for at matche dine behov. • Rummelige lommer, vandtæt lynlåslomme

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5715411003254
Varenr.: 9020379169105
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hængelommer sort one size
275 kr
Til butik
Hængelommer sort one size billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22550-012 Hængelommer, elektriker• Placeres nemt og fleksibelt på bukser, shorts og knickersmed Click Pocket System.• Er udviklet sammen med elektrikere for at matche dinebehov.• Rummelige lommer, vandtæt lynlåslomme, lom

Produktspecifikationer

Kategori: tilbehør for arbejdsbeklædning
Farve: sort
EAN: 5715411003254
Varenr.: 1497414039
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse
311,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk263,75 kr263,75 krKøb
2Billigelogvvs.dk268,01 kr268,01 krKøb
3MaintainIt275 kr275 krKøb
4Sikkerhedsgiganten311,25 kr311,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse i 154 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 263,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 263,75 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for MascotCustomized Hængelommer, elektriker 22550-012 - sort | Værktøjsbælter & holder | DISCOUNT | Hængelommer løse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026263,75 kr8,75 kr (3%)
30. maj 2026255 kr10 kr (4%)
27. maj 2026245 kr3 kr (1%)
11. maj 2026242 kr9 kr (4%)
13. apr. 2026251 kr9 kr (4%)
11. apr. 2026242 kr9 kr (4%)
3. apr. 2026251 kr9 kr (4%)
2. mar. 2026242 kr2 kr (1%)
24. jan. 2026240 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026241 kr18 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret