Gå til hovedindhold

MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser

MASCOTBukserEAN: 5711074996292
Pris fra 712 krtil 1.073,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 361,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 712 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Customized Arbejdsbukser Full Stretch, Sort, Herre - 22379-311-09
-30%712 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Customized Arbejdsbukser Full Stretch, Sort, Herre - 22379-311-09 billede

Produktinformation

Oplev ultimativ bevægelsesfrihed med disse bukser, der er skabt til den aktive arbejdsdag. Med lav vægt, høj slidstyrke og det banebrydende ULTIMATE STRETCH-stof er disse bukser designet til at følge dine bevægelser uden besvær. Takket være det regulerbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5711074996292
Varenr.: 9055588811101
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.073,75 kr
Til butik
MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser billede

Produktinformation

MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort Mascot Customized arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort er designet med fokus på bevægelsesfrihed og slidstyrke. Med ULTIMATE STRETCH og lav vægt får du en behagelig pasform og god mob...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Bukser
EAN: 5711074996292
Varenr.: 46713407177041

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet712 kr712 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.073,75 kr1.073,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser i 139 dage. Laveste pris i perioden er 712 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.073,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 893 kr.

Den nuværende pris på 712 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser med knælommer 22379-311-09 sort - 82C42 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026712 kr361,75 kr (34%)
29. maj 20261.073,75 kr361,75 kr (51%)
27. maj 2026712 kr361,75 kr (34%)
1. apr. 20261.073,75 kr361,75 kr (51%)
26. mar. 2026712 kr361,75 kr (34%)
25. mar. 20261.073,75 kr361,75 kr (51%)
8. mar. 2026712 kr361,75 kr (34%)
7. mar. 20261.073,75 kr361,75 kr (51%)
19. jan. 2026712 kr361,75 kr (34%)
16. jan. 20261.073,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret