Gå til hovedindhold

MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser

MascotBukserEAN: 5715411009140
Pris fra 1.351,25 krtil 1.623,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 272,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.350 kr 28. mar.

Sammenlign priser på MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1351.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Bukser 82C50 Customized. Sort 22279-605-09
1.351,25 kr
Til butik
Mascot Bukser 82C50 Customized. Sort 22279-605-09 billede

Produktinformation

Ultimativt strækstof med lav vægt og høj slidstyrke.Har en vandafvisende finish.Forberedt til hængelommer med Click Pocket System.Tonålssømme og trenålssømme på ben og i skridt.Bukseben er ergonomisk formede.Ventilationshuller i knæhase og bag på ved linn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Bukser med lårlommer
Farve: polyamid/elasthan
EAN: 5715411009140
Varenr.: 505920519
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.623,75 kr
Til butik
MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser billede

Produktinformation

MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort Mascot Customized Arbejdsbukser med knælommer tilbyder en unik kombination af bevægelsesfrihed og slidstyrke. Med sine imponerende funktioner og komfort er disse bukser det ideelle valg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Bukser
EAN: 5715411009140
Varenr.: 46713378636113

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk1.351,25 kr1.351,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.623,75 kr1.623,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.238,75 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.623,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.452 kr.

Den nuværende pris på 1.351,25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C50 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.351,25 kr272,5 kr (17%)
1. jun. 20261.623,75 kr272,5 kr (20%)
23. maj 20261.351,25 kr272,5 kr (17%)
22. maj 20261.623,75 kr272,5 kr (20%)
12. maj 20261.351,25 kr272,5 kr (17%)
21. apr. 20261.623,75 kr272,5 kr (20%)
11. apr. 20261.351,25 kr1,25 kr (0%)
28. mar. 20261.350 kr273,75 kr (17%)
27. mar. 20261.623,75 kr273,75 kr (20%)
22. mar. 20261.350 kr273,75 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret