Gå til hovedindhold

MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser

MASCOTBukserEAN: 5715411009102
Pris fra 1.228 krtil 1.755 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1228 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Bukser med knælommer model 22279-605, farve sort 82C46
1.228 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Bukser med knælommer model 22279-605, farve sort 82C46 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Arbejdsbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 22279-605-09
EAN: 5715411009102
Varenr.: 20171678
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.623,75 kr
Til butik
MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser billede

Produktinformation

MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort Mascot Customized Arbejdsbukser med knælommer tilbyder en unik kombination af bevægelsesfrihed og slidstyrke. Med sine imponerende funktioner og komfort er disse bukser det ideelle valg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Bukser
EAN: 5715411009102
Varenr.: 46713378505041
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Buks sort 82c46
1.755 kr
Til butik
Buks sort 82c46 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED Bukser med knælommerSlidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unik bevægelsesfrihed.Ekstra ventilation giver dig maksimal komfort, hver dag.Ekstremt slidstærke knælommer skåner dine knæ, uden at gå på kompromis med kvaliteten.Tilføj din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: sort
EAN: 5715411009102
Varenr.: 1497412908

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.228 kr1.228 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.623,75 kr1.623,75 krKøb
3MaintainIt1.755 kr1.755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.228 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.623,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.323 kr.

Den nuværende pris på 1.228 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C46 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.228 kr78 kr (6%)
24. maj 20261.306 kr78 kr (6%)
23. maj 20261.228 kr78 kr (6%)
22. maj 20261.306 kr78 kr (6%)
12. maj 20261.228 kr78 kr (6%)
5. maj 20261.306 kr78 kr (6%)
1. maj 20261.228 kr78 kr (6%)
27. apr. 20261.306 kr317,75 kr (20%)
26. apr. 20261.623,75 kr317,75 kr (24%)
6. apr. 20261.306 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret