Gå til hovedindhold

MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser

MascotBukserEAN: 5715411009171
Pris fra 1.213 krtil 1.623,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 410,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1213 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Bukser med knælommer model 22279-605, farve sort 82C54
1.213 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Bukser med knælommer model 22279-605, farve sort 82C54 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 5715411009171
EAN: 5715411009171
Varenr.: 20775847
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Bukser 82C54 Customized. Sort 22279-605-09
1.351,25 kr
Til butik
Mascot Bukser 82C54 Customized. Sort 22279-605-09 billede

Produktinformation

Ultimativt strækstof med lav vægt og høj slidstyrke.Har en vandafvisende finish.Forberedt til hængelommer med Click Pocket System.Tonålssømme og trenålssømme på ben og i skridt.Bukseben er ergonomisk formede.Ventilationshuller i knæhase og bag på ved linn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: vvs
Farve: polyamid/elasthan
EAN: 5715411009171
Varenr.: 505920522
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Buks sort 82c54
1.373,75 kr
Til butik
Buks sort 82c54 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED Bukser med knælommerSlidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unik bevægelsesfrihed.Ekstra ventilation giver dig maksimal komfort, hver dag.Ekstremt slidstærke knælommer skåner dine knæ, uden at gå på kompromis med kvaliteten.Tilføj din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: sort
EAN: 5715411009171
Varenr.: 1497412915
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.623,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.213 kr1.213 krKøb
2vvsfittings.dk1.351,25 kr1.351,25 krKøb
3MaintainIt1.373,75 kr1.373,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.623,75 kr1.623,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.213 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.265 kr.

Den nuværende pris på 1.213 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for MascotCustomized Arbejdsbukser, Knælommer, stretch 22279-605-09 sort - 82C54 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.213 kr14 kr (1%)
12. maj 20261.227 kr78,3 kr (6%)
9. maj 20261.305,3 kr28,46 kr (2%)
7. maj 20261.276,84 kr29,16 kr (2%)
6. maj 20261.306 kr29,16 kr (2%)
25. mar. 20261.276,84 kr48,84 kr (4%)
24. mar. 20261.228 kr48,84 kr (4%)
21. mar. 20261.276,84 kr30,16 kr (2%)
20. mar. 20261.307 kr30,16 kr (2%)
17. mar. 20261.276,84 kr30,16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret