Gå til hovedindhold

MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002

MascotSkoEAN: 5715411068949
Pris fra 1.578 krtil 1.998,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 420,75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.519 kr 28. maj

Sammenlign priser på MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1578 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR Sikkerhedssko S1P med BOA® Fit System model F0650-704 sort 45
1.578 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR Sikkerhedssko S1P med BOA® Fit System model F0650-704 sort 45 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Mascot Workwear fodtøj
Farve: 1
Artikel nr.: 5715411068949
EAN: 5715411068949
Varenr.: 24905542
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Customized Sikkerhedssko S1P, Sort - F0650-704-09
-21%1.579 kr
Før 1.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Customized Sikkerhedssko S1P, Sort - F0650-704-09 billede

Produktinformation

Elevér din professionelle stil med MASCOT® CUSTOMIZED Sikkerhedssko, der ikke kun tilbyder enestående beskyttelse, men også muligheden for at matche dine sko med dit arbejdstøj i præcis de farver, du ønsker. Med avanceret teknologi og komfort i fokus, er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Farve: Sort
EAN: 5715411068949
Varenr.: 8944560472413
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIKKERHEDSSKO S1P MED BOA® 45
1.670,41 kr
Til butik
SIKKERHEDSSKO S1P MED BOA® 45 billede

Produktinformation

Mix dine sko med arbejdstøj fra MASCOT® CUSTOMIZED i matchende farver. Stødabsorberende indlægs- og mellemsål af TPU, der gør skoen behagelig at have på gennem hele arbejdsdagen. Få stabilt fodfæste med en enorm skridsikker ydersål i gummi. Let og fleksib...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5715411068949
Varenr.: 15840305545551
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedssko s1p med boa® 45
1.745 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002
1.998,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.578 kr1.578 krKøb
2Modekompagniet1.579 kr1.579 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.670,41 kr1.670,41 krKøb
4MaintainIt1.745 kr1.745 krKøb
5Sikkerhedsgiganten1.998,75 kr1.998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002

PriceData har fulgt prisen på MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.519 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.614 kr.

Den nuværende pris på 1.578 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for MascotF0650-704 Sikkerhedssko BOA S1P - sort / 45 | Fodtøj | Dame | EN 61340-4-3: 2002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.578 kr59 kr (4%)
28. maj 20261.519 kr60 kr (4%)
27. maj 20261.579 kr91,41 kr (5%)
9. maj 20261.670,41 kr36,42 kr (2%)
7. maj 20261.633,99 kr38,01 kr (2%)
6. maj 20261.672 kr38,01 kr (2%)
13. apr. 20261.633,99 kr76,99 kr (5%)
11. apr. 20261.557 kr17 kr (1%)
4. apr. 20261.574 kr17 kr (1%)
28. mar. 20261.557 kr38 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret