Gå til hovedindhold

MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet

MascotSkjorter og toppeEAN: 5711074190027
Pris fra 574 krtil 611,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 37,25 kr (6% besparelse)

Sammenlign priser på MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 574 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Muri Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927
574 kr
Til butik
Mascot Muri Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 billede

Produktinformation

Mascot Muri Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927Høj beskyttelse med antistatiske og flammehæmmende egenskaber. Moderne, mere kropsnær pasform med rigtig god bevægelsesfrihed. Lang levetid på sømme, da der er anvendt flammehæmmende tråd. Rib i hals. Ekstra polstring over syningen i nakken, så sømmen ikke generer.Moderne pasform.Antistatisk og flammehæmmende.Syet med flammehæmmende tråd.Rund hals.Rib i hals.Nakkebånd.Kontrastsyninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: T-shirts
Vægt: 1g
Artikel nr.: 50119-927
EAN: 5711074190027
Varenr.: 1669362
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet
611,25 kr
Til butik
MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet billede

Produktinformation

MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 tilbyder høj beskyttelse med antistatiske og flammehæmmende egenskaber. Den moderne og mere kropsnære pasform giver optimal bevægelsesfrihed. T-shirten har en lang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: T-shirts
EAN: 5711074190027
Varenr.: 47080294449489

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK574 kr574 krKøb
2Sikkerhedsgiganten611,25 kr611,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet

PriceData har fulgt prisen på MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 574 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 574 kr er 20% over normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for MASCOT Multisafe T-shirt, langærmet 50119-927 - mørk marine / 2XL | T-shirts | DISCOUNT | Langærmet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. feb. 2026574 kr143,5 kr (33%)
1. jan. 2026430,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret