Gå til hovedindhold

Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT

MascotShortsEAN: 5715411031141
Pris fra 897,61 krtil 1.073,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176,14 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 855 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 897.61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SHORTS SORT 29C47
897,61 kr
Til butik
SHORTS SORT 29C47 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22149-605 Shorts Slidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unik bevægelsesfrihed. • Tilføj dine favorit-hængelommer med Click Pocket System. • Vand- og smudsafvisende overfladebehandling. • Vælg mellem to forskellige læng

Produktspecifikationer

Kategori: Sensorer
EAN: 5715411031141
Varenr.: 15842253308239
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Shorts 29C47 Customized. Sort 22149-605-09
900 kr
Til butik
Mascot Shorts 29C47 Customized. Sort 22149-605-09 billede

Produktinformation

Ultimativt strækstof med lav vægt og høj slidstyrke. Har en vandafvisende finish.Forberedt til hængelommer med Click Pocket System.Skjult hammerstrop.Tonålssømme og trenålssømme på ben og i skridt.Ventilationshuller bag på ved linning.Bæltestropper.Gylp m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Shorts med lårlommer
Farve: polyamid/elastan
EAN: 5715411031141
Varenr.: 505920424
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shorts sort 29c47
952,5 kr
Til butik
Shorts sort 29c47 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22149-605 ShortsSlidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unikbevægelsesfrihed.• Tilføj dine favorit-hængelommer med Click PocketSystem.• Vand- og smudsafvisende overfladebehandling.• Vælg mellem to forskellige længder: 2

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: sort
EAN: 5715411031141
Varenr.: 1497414282
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT
1.073,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN897,61 kr897,61 krKøb
2vvsfittings.dk900 kr900 krKøb
3MaintainIt952,5 kr952,5 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.073,75 kr1.073,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT i 153 dage. Laveste pris i perioden er 796 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 872 kr.

Den nuværende pris på 897,61 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Mascot Customized Shorts, Stretch, lav vægt 22149-605 - sort - 29C47 | Shorts | Beklædning | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026897,61 kr
30. maj 2026897 kr
27. maj 2026897,61 kr
26. maj 2026897 kr
20. maj 2026897,61 kr
19. maj 2026897 kr
9. maj 2026897,61 kr20,61 kr (2%)
8. maj 2026877 kr1,05 kr (0%)
7. maj 2026878,05 kr21,95 kr (2%)
6. maj 2026900 kr21,95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret