Gå til hovedindhold

Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System

MASCOTArbejdsbukser og kedeldragterEAN: 5715411027939
Pris fra 1.284,25 krtil 1.536,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.243 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1284.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KNICKERS MØRK MARINE C54
1.284,25 kr
Til butik
KNICKERS MØRK MARINE C54 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22249-605 Knickers med knælommer • Slidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unik bevægelsesfrihed. • Ekstremt slidstærke knælommer i CORDURA® skåner dine knæ, uden at gå på kompromis med kvaliteten. • Tilføj dine favorit

Produktspecifikationer

Kategori: Sensorer
EAN: 5715411027939
Varenr.: 15842319532367
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Knickers med knælommer, stretch model 22249-605 dark navy C54
1.322 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knickers mørk marine c54
1.352,5 kr
Til butik
Knickers mørk marine c54 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22249-605 Knickers medknælommer• Slidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unikbevægelsesfrihed.• Ekstremt slidstærke knælommer i CORDURA® skånerdine knæ, uden at gå på kompromis med kvaliteten.• Tilføj dine favorit-hænge

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: andet
EAN: 5715411027939
Varenr.: 1497414050
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System
1.536,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.284,25 kr1.284,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.322 kr1.322 krKøb
3MaintainIt1.352,5 kr1.352,5 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.536,25 kr1.536,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.116 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.241 kr.

Den nuværende pris på 1.284,25 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C54 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.284,25 kr27,99 kr (2%)
7. maj 20261.256,26 kr37,74 kr (3%)
6. maj 20261.294 kr37,74 kr (3%)
21. mar. 20261.256,26 kr37,74 kr (3%)
20. mar. 20261.294 kr37,74 kr (3%)
17. mar. 20261.256,26 kr37,74 kr (3%)
16. mar. 20261.294 kr37,74 kr (3%)
13. mar. 20261.256,26 kr13,26 kr (1%)
6. mar. 20261.243 kr38 kr (3%)
2. mar. 20261.205 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret