Gå til hovedindhold

Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System

MASCOTArbejdsbukser og kedeldragterEAN: 5715411027892
Pris fra 1.322 krtil 1.536,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 214,25 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.243 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1322 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Knickers med knælommer, stretch model 22249-605 dark navy C49
1.322 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Knickers med knælommer, stretch model 22249-605 dark navy C49 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Arbejdsbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 5715411027892
EAN: 5715411027892
Varenr.: 21848953
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knickers mørk marine c49
1.352,5 kr
Til butik
Knickers mørk marine c49 billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED 22249-605 Knickers medknælommer• Slidstærk, ultralet stretch sikrer dig en unikbevægelsesfrihed.• Ekstremt slidstærke knælommer i CORDURA® skånerdine knæ, uden at gå på kompromis med kvaliteten.• Tilføj dine favorit-hænge

Produktspecifikationer

Kategori: arbejdsbukser
Farve: andet
EAN: 5715411027892
Varenr.: 1497414046
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System
1.536,25 kr
Til butik
Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System billede

Produktinformation

Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine Mascot Customized Knickers med knælommer er det ultimative valg til arbejde, der kræver komfort og bevægelighed. Uanset hvad dagen bringer, vil disse bukser give dig den nødvendige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Knickers
EAN: 5715411027892
Varenr.: 46713368346961

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.322 kr1.322 krKøb
2MaintainIt1.352,5 kr1.352,5 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.536,25 kr1.536,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.116 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.246 kr.

Den nuværende pris på 1.322 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Mascot Customized Knickers med Knælommer, stretch 22249-605 - mørk marine - C49 | Knickers | Baglomme | Click Pocket System de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.322 kr37,75 kr (3%)
9. maj 20261.284,25 kr27,99 kr (2%)
7. maj 20261.256,26 kr37,74 kr (3%)
6. maj 20261.294 kr37,74 kr (3%)
21. mar. 20261.256,26 kr37,74 kr (3%)
20. mar. 20261.294 kr37,74 kr (3%)
17. mar. 20261.256,26 kr37,74 kr (3%)
16. mar. 20261.294 kr37,74 kr (3%)
13. mar. 20261.256,26 kr13,26 kr (1%)
6. mar. 20261.243 kr38 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret