Gå til hovedindhold

Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås

MASCOTSkjorter og toppeEAN: 5715411004237
Pris fra 651 krtil 811,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160,25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 618 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 651 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås model 22603-681, farve sort M
651 kr
Til butik
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås model 22603-681, farve sort M billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 10404156
EAN: 5715411004237
Varenr.: 21699567
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÆTTETRØJE SORT M
651,85 kr
Til butik
HÆTTETRØJE SORT M billede

Produktinformation

MASCOT® CUSTOMIZED Fleece hættetrøje med lynlås Høj komfort og god pasform sikrer dig maksimal bevægelsesfrihed. Tætsiddende hætte, som følger med hovedets bevægelser. Høj andel af genanvendt polyester i hovedmaterialet Moderne pasform. Lukning med lynlås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sensorer
EAN: 5715411004237
Varenr.: 15842344075599
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås
811,25 kr
Til butik
Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås billede

Produktinformation

Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 tilbyder høj komfort og en god pasform, som sikrer maksimal bevægelsesfrihed. Den tætsiddende hætte følger med hovedets bevægelser, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Trøjer
EAN: 5715411004237
Varenr.: 46713288950097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK651 kr690 krKøb
2EL-GROSSISTEN651,85 kr651,85 krKøb
3Sikkerhedsgiganten811,25 kr811,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås

PriceData har fulgt prisen på Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås i 153 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 602 kr.

Den nuværende pris på 651 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Mascot Customized Fleecetrøje med hætte og lynlås 22603-681 - sort / M | Trøjer | DISCOUNT | Fleecetrøje med lynlås de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026651 kr14 kr (2%)
13. apr. 2026637 kr19 kr (3%)
11. apr. 2026618 kr9 kr (1%)
3. apr. 2026627 kr9 kr (1%)
20. mar. 2026618 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026617 kr23 kr (4%)
12. feb. 2026594 kr1 kr (0%)
5. feb. 2026593 kr3 kr (1%)
28. jan. 2026590 kr7 kr (1%)
22. jan. 2026597 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret