Gå til hovedindhold

Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder

MascotSikkerhedstøjEAN: 5707209898685
Pris fra 219 krtil 298,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 79,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT 50451-916-09, Sort, Gummi, Monokromatisk, One size, EN 14404, type 2, class 1, Kina
219 kr
Til butik
MASCOT 50451-916-09, Sort, Gummi, Monokromatisk, One size, EN 14404, type 2, class 1, Kina billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Knæbeskytter
Farve: 1
Artikel nr.: 50451-916-09
EAN: 5707209898685
Varenr.: 3741515
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mascot knæskåner Likasi
238 kr
Til butik
Mascot knæskåner Likasi billede

Produktinformation

Mascot Likasi KnæskånerEkstra bløde og fleksible knæpuder, som endda tåler industrivask op til 60 °. Passer til alle Mascot-modeller med knælommer. Ventilerende lufthuller Tåler vask Behøver ikke fjernes fra bukserne før vask 100% cellegummi Sort

Produktspecifikationer

Kategori: Knæskånere og knæpuder
EAN: 5707209898685
Varenr.: 1584093
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Likasi Complete Knæpuder 50451-916
242,5 kr
Til butik
Mascot Likasi Complete Knæpuder 50451-916 billede

Produktinformation

Mascot Likasi Complete Knæpuder 50451-916Velegnede til industrivask op til 60° C samt tørring med tunnel-finish. Det er ikke nødvendigt at fjerne denne type knæpuder fra bukserne før vask. Ventilerende lufthuller. Knæpuden er samcertificeret til brug med MASCOTs produkter med knælommedesign SHORT/LONG.Ekstra bløde.Velegnet til industrivask og tørring ved høj varme.Behøver ikke fjernes fra bukserne før vask.Måler 15 x 24 cm.Samcertificeret med MASCOTs produkter med knælommedesign SHORT/LONG i...

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Tilbehør arbejdstøj
Vægt: 1g
Artikel nr.: 50451-916
EAN: 5707209898685
Varenr.: 1470734
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot knæskåner Likasi
252,5 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder
298,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
2Elvvs.dk238 kr238 krKøb
3Homeshop DK242,5 kr242,5 krKøb
4vvsfittings.dk252,5 kr252,5 krKøb
5Sikkerhedsgiganten298,75 kr298,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 181,88 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 242,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Mascot Complete Likasi Knæpuder 50451-916-09 sort - onesize | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026219 kr16 kr (7%)
17. maj 2026235 kr3 kr (1%)
16. maj 2026238 kr3 kr (1%)
6. maj 2026235 kr3 kr (1%)
5. maj 2026238 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026235 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026238 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026235 kr7,5 kr (3%)
4. apr. 2026242,5 kr4,5 kr (2%)
3. apr. 2026238 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret