Gå til hovedindhold

Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder

MascotSikkerhedstøjEAN: 5711074855575
Pris fra 266 krtil 433 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 258 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 266 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mascot Complete knpuder, Sort, ONESIZE
266 kr
Til butik
Mascot Complete knpuder, Sort, ONESIZE billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: WATTOO.DK Mrker Mascot
EAN: 5711074855575
Varenr.: 900181268
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT® WORKWEAR MASCOT® Complete Knæpuder, ergonomisk,LONG - lav vægt - EN 14404, type 2, klasse 1
266 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Knæpuder Ergonomisk One Size
281,58 kr
Til butik
Knæpuder Ergonomisk One Size billede

Produktinformation

Blødt, stødabsorberende skummateriale med effektiv knæbeskyttelse. Ergonomisk, asymmetrisk design, der tilpasser sig knæets form. Specielt designet venstre og højre knæpude. Fleksibelt og behageligt letvægtsmateriale. Passer til alle brancher med jævnligt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5711074855575
Varenr.: 9020386279761
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Complete Knæpuder 20118-915
282 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knæpuder ergonomisk one size
290 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder
323,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mascot complete knæpuder 20118 sort/lys grå
433 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK266 kr266 krKøb
2CS MEGASTORE DK266 kr305 krKøb
3Billigelogvvs.dk281,58 kr281,58 krKøb
4Homeshop DK282 kr282 krKøb
5MaintainIt290 kr290 krKøb
6Sikkerhedsgiganten323,75 kr323,75 krKøb
7Elvvs.dk433 kr433 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 199,5 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 270,65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 266 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Mascot Complete Knæpuder, ergonomisk, lav vægt Knæpuder 20118-915-0988 | Tilbehør til Arbejdstøj | EN 14404 2004+A1 2010 Level 1 | knæpuder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026266 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026267 kr1 kr (0%)
29. maj 2026268 kr1 kr (0%)
28. maj 2026269 kr1 kr (0%)
26. maj 2026270 kr
20. maj 2026270,65 kr10,65 kr (4%)
19. maj 2026260 kr1 kr (0%)
15. maj 2026261 kr1 kr (0%)
14. maj 2026262 kr1 kr (0%)
12. maj 2026263 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret