Gå til hovedindhold

Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser

MASCOTBukserEAN: 5711074545377
Pris fra 1.148 krtil 1.473,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 325,75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1148 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT 17049-311-09, Bukser, Ethvert køn, Sort, Elastin, Nylon, 8%
1.148 kr
Til butik
MASCOT 17049-311-09, Bukser, Ethvert køn, Sort, Elastin, Nylon, 8% billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Arbejdsbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 17049-311-09
EAN: 5711074545377
Varenr.: 5125161
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Knickers sort C48 med aftagelige cordura hængelommer 17049-311-09
1.226,25 kr
Til butik
Mascot Knickers sort C48 med aftagelige cordura hængelommer 17049-311-09 billede

Produktinformation

Har en vandafvisende finish. Fire-vejs strækstof med lav vægt og høj slidstyrke. Stoffet mærkes nærmest ikke mod huden, da lommerne er integrerede i designet.Tonålssømme på ben og i skridtLav taljeBæltestropperGylp med lynlåsAftagelige hængelommer af slid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Knickers med hængelommer
Farve: nylon/elastan
EAN: 5711074545377
Varenr.: 507235726
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser
1.473,75 kr
Til butik
Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser billede

Produktinformation

Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer, stretch 17049-311 Mascot Advanced Knickers med hængelommer i mørkeblå farve er designet med multifunktionelt strækstof, der kombinerer lav vægt med ekstrem slidstyrke og vandafvisende egenskaber. Dette str...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Bukser
EAN: 5711074545377
Varenr.: 46707495633233

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.148 kr1.148 krKøb
2vvsfittings.dk1.226,25 kr1.226,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.473,75 kr1.473,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser

PriceData har fulgt prisen på Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.125 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.436,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.206 kr.

Den nuværende pris på 1.148 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Mascot Advanced Knickers, aftagelige hængelommer,stretch 17049-311 - sort / C48 | Bukser | Arbejdstøj | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.148 kr78,25 kr (6%)
9. maj 20261.226,25 kr78,25 kr (7%)
6. maj 20261.148 kr78,25 kr (6%)
5. maj 20261.226,25 kr78,25 kr (7%)
30. apr. 20261.148 kr78,25 kr (6%)
24. apr. 20261.226,25 kr77,75 kr (6%)
23. apr. 20261.304 kr77,75 kr (6%)
28. mar. 20261.226,25 kr43,75 kr (3%)
27. mar. 20261.270 kr43,75 kr (4%)
22. mar. 20261.226,25 kr14,75 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret