Gå til hovedindhold

Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X

MascotFrakker og jakkerEAN: 5711074839513
Pris fra 1.870 krtil 2.298,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 428,75 kr (19% besparelse)

Sammenlign priser på Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1870 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate Safe Vinterjakke 19035-449
1.870 kr
Til butik
Mascot  Accelerate Safe Vinterjakke 19035-449 billede

Produktinformation

Mascot Accelerate Safe Vinterjakke 19035-449Åndbar, vind- og vandtæt med tapede sømme. Unik CLIMASCOT®-isolering sikrer effektivt varmen, er let, blød og fylder næsten ingenting, når den presses sammen. Lukning med vandtæt lynlås og indvendigt vindfang. Brystlomme med vandtæt lynlås. Forlommer med vandtætte lynlåse. Ekstra stof nederst på ryggen kan foldes ned via knapper og give ekstra længde bagtil og dermed ekstra beskyttelse mod vind og vejr. Indvendig lynlås nederst på ryg anvendes ved...

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Jakker
Vægt: 1g
Artikel nr.: 19035-449
EAN: 5711074839513
Varenr.: 2090664
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X
2.298,75 kr
Til butik
Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X billede

Produktinformation

Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis er den pålidelige og holdbare jakke, der er ideel til brug i kolde og våde vejrforhold. Med en række unikke funktioner og egenskaber er denne jakke designet til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5711074839513
Varenr.: 46716227191121

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK1.870 kr1.870 krKøb
2Sikkerhedsgiganten2.298,75 kr2.298,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X

PriceData har fulgt prisen på Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.402,5 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.870 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.636 kr.

Den nuværende pris på 1.870 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Mascot Accelerate Vinterjakke 19035-449 hi-vis - hi-vis orange/mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | EN 343 4-1-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. feb. 20261.870 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret