Gå til hovedindhold

Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT

MascotSkjorter og toppeEAN: 5711074650149
Pris fra 538 krtil 686,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 148,25 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot fleecetrøje M - lynlås, mørk marine, accelerate, 18103-316-010
538 kr
Til butik
Mascot fleecetrøje M - lynlås, mørk marine, accelerate, 18103-316-010 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Arbejdsjakker
Farve: 1
Artikel nr.: 18103-316-010
EAN: 5711074650149
Varenr.: 5742686
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Accelerate fleecetrøje, Mørk Marine, Herre - 18103-316-010
-23%539 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
M
Produktbillede

Produktinformation

Mascot Accelerate fleecetrøje blød, varm og strækbar arbejdsfleeceMascot Accelerate fleecetrøje er designet til komfort og varme i hverdagen. Det strækbare fleecemateriale giver en tætsiddende pasform med god bevægelsesfrihed. Høj krave, kort lynlås med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
EAN: 5711074650149
Varenr.: 9055826182493
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot accelerate fleecetrøje med lynlås str. M mørk marine 18103-316-010
575 kr
Til butik
Mascot accelerate fleecetrøje med lynlås str. M mørk marine 18103-316-010 billede

Produktinformation

Fleecetrøje fra Mascot med lynlås.Fleecematerialets glatte overflade gør, at snavs og støv ikke sidder fast.Moderne, mere kropsnær pasform med rigtig god bevægelsesfrihed.Fleksibel og tætsiddende høj krave.Lukning med lynlås og indvendigt vindfang, så vin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Fleece & Fiberpelsjakker
Farve: polyester/elasthan
EAN: 5711074650149
Varenr.: 507443302
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT
686,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK538 kr577 krKøb
2Modekompagniet539 kr539 krKøb
3vvsfittings.dk575 kr575 krKøb
4Sikkerhedsgiganten686,25 kr686,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT

PriceData har fulgt prisen på Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT i 154 dage. Laveste pris i perioden er 525 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 575 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 563 kr.

Den nuværende pris på 538 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Mascot Accelerate Fleecetrøje med lynlås 18103-316 - mørk marine / M | Trøjer | Fleecetrøje | MASCOT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026538 kr37 kr (6%)
13. maj 2026575 kr5 kr (1%)
12. maj 2026570 kr5 kr (1%)
10. maj 2026575 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026570 kr5 kr (1%)
29. apr. 2026575 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026570 kr5 kr (1%)
22. apr. 2026575 kr5 kr (1%)
19. apr. 2026570 kr5 kr (1%)
17. apr. 2026575 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret