Gå til hovedindhold

Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder

MascotFrakker og jakkerEAN: 5711074653607
Pris fra 799 krtil 861,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 62,25 kr (7% besparelse)

Sammenlign priser på Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate Jakke 18509-442
799 kr
Til butik
Mascot  Accelerate Jakke 18509-442 billede

Produktinformation

Mascot Accelerate Jakke 18509-442Moderne, mere kropsnær pasform med rigtig god bevægelsesfrihed. Mange indsatser af elastisk materiale der giver en unik bevægelsesfrihed. Lukning med lynlås og indvendigt vindfang, så vinden holdes ude. Ekstra synlig for omgivelserne ved hjælp af reflekseffekter. Produktet kan industrivaskes.Dele af produktet er af strækstof.Kombination af let metervare i kvalitet 442 og ULTIMATE STRETCH i kvalitet 511.Lukning med lynlås og indvendigt vindfang.Brystlomme med...

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Jakker
Vægt: 1g
Artikel nr.: 18509-442
EAN: 5711074653607
Varenr.: 1973059
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder
861,25 kr
Til butik
Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder billede

Produktinformation

Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 Mascot Accelerate arbejdsjakke med stretch-zoner 18509-442 tilbyder en moderne og kropsnær pasform, der giver enestående bevægelsesfrihed. Den er designet med mange indsatser af elastiske materialer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5711074653607
Varenr.: 46688285458769

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK799 kr799 krKøb
2Sikkerhedsgiganten861,25 kr861,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 666 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 20% over normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Mascot Accelerate arbejdsjakke, stretch-zoner 18509-442 - mørk marine / 2XL | Jakker | DISCOUNT | ID-Kort holder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. feb. 2026799 kr199,75 kr (33%)
1. jan. 2026599,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret