Gå til hovedindhold

Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke

MASCOTSanitetEAN: 5711074043286
Pris fra 1.018 krtil 1.273,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 255,75 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1018 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT 12102-149-09-2XL, Jakke, Ethvert køn, Sort, XXL, Elastin, Polyester, 305 g/m²
1.018 kr
Til butik
MASCOT 12102-149-09-2XL, Jakke, Ethvert køn, Sort, XXL, Elastin, Polyester, 305 g/m² billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Softshell jakker
Farve: 1
Artikel nr.: 12102-149-09
EAN: 5711074043286
Varenr.: 3503798
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke
1.273,75 kr
Til butik
Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke billede

Produktinformation

Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 Den Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 er en alsidig og pålidelig jakke, der er perfekt til udendørs aktiviteter i skiftende vejrforhold. Jakken har mange funktioner, der gør den ideel til enhve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Jakker
EAN: 5711074043286
Varenr.: 46729069003089

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.018 kr1.018 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.273,75 kr1.273,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke

PriceData har fulgt prisen på Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke i 152 dage. Laveste pris i perioden er 983,75 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.047 kr.

Den nuværende pris på 1.018 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Mascot Unique Dresden Softshell jakke 12102-149 - sort / 2XL | Jakker | Herre | jakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.018 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.019 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.018 kr42 kr (4%)
24. apr. 20261.060 kr34 kr (3%)
23. apr. 20261.094 kr34 kr (3%)
19. apr. 20261.060 kr42 kr (4%)
2. apr. 20261.018 kr42 kr (4%)
28. mar. 20261.060 kr44 kr (4%)
27. mar. 20261.104 kr44 kr (4%)
22. mar. 20261.060 kr44 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret