Gå til hovedindhold

Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm)

MarmotSoveposerEAN: 0195115323134
Pris fra 1.599 krtil 1.683 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.279 kr 8. maj

Sammenlign priser på Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm)
1.599 kr
Til butik
Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm) billede

Produktinformation

Marmot Trestles Elite Eco 20 er designet til at levere pålidelig varme og komfort i fugtige og kolde omgivelser. Soveposen er fyldt med HL-ElixR™ Eco syntetisk isolering, fremstillet af 100% genanvendte fibre, der bevarer isoleringsevnen selv under våde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Marmot
Kategori: Fibersoveposer
Farve: Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX)
Størrelse: Personlængde 183 cm
EAN: 0195115323134
Varenr.: 195115323134
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sovepose Trestles Elite Eco 20 Marmot
1.683 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk1.599 kr1.599 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.683 kr1.683 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm)

PriceData har fulgt prisen på Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm) i 36 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.477 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Marmot Trestles Elite Eco 20 (Blå (ARTIC NAVY/STEEL ONYX) Personlængde 183 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.599 kr100 kr (7%)
2. jun. 20261.499 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.500 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.498 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.497 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.498 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.494 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.493 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.491 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.495 kr216 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret