Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg

EL-GrossistenEludstyrEAN: 8017521111339
Pris fra 129,41 krtil 145,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16,34 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123,98 kr 7. maj

Sammenlign priser på Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.41 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MTO Plastkasse 190x140x70 hængslet låg
129,41 kr
Til butik
MTO Plastkasse 190x140x70 hængslet låg billede

Produktinformation

Plastkasse med glatte sider. IP65 Boksene er fremstillet i tekno-polymer med høj modstandsdygtighed mod kemikalier og vejrpåvirkninger. Halogenfrit materiale. Lågskruer: Plastskruer med hængsel funktion

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 8017521111339
Varenr.: 15845067063631
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Marlanvil plastkasse 190x140x70, Hængslet låg
132,5 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Monteringskasse - 190x140x70 mm - Grå - Hængslet låg
143 kr
Til butik
Monteringskasse - 190x140x70 mm - Grå - Hængslet låg billede

Produktinformation

Monteringskasse med hængslet låg Denne monteringskasse er designet til at opfylde dine behov for opbevaring og beskyttelse af elektroniske og tekniske komponenter. Med dens hængslet låg tilbyder den tilstrækkelig plads til at rumme forskellige typer udsty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forgreningsdåser
EAN: 8017521111339
Varenr.: 24857
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg
145,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN129,41 kr129,41 krKøb
2vvsfittings.dk132,5 kr132,5 krKøb
3PlusLED.dk143 kr143 krKøb
4VVS.dk145,75 kr145,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg

PriceData har fulgt prisen på Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg i 176 dage. Laveste pris i perioden er 118,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 129,41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 129,41 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Marlanvil Monteringskasse 190x140x70 mm grå med hængslet låg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026129,41 kr
27. maj 2026129 kr
26. maj 2026129,41 kr
23. maj 2026129 kr
22. maj 2026129,41 kr
10. maj 2026129 kr5 kr (4%)
9. maj 2026124 kr
7. maj 2026123,98 kr
6. maj 2026124 kr
23. apr. 2026123,98 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret