Gå til hovedindhold

Mark O'Polo Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned

Mark O'PoloSengetøj & lagnerEAN: 8715944768160
Pris fra 999,95 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 599,05 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 959 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned
-38%999,95 kr
Før 1.599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned billede

Produktinformation

Dynebetræk: 200x220 cm Pudebetræk: 2 stk. á 60x63 cm Materiale: 100% Enzymvasket bomuld Vævning: Ekstra fint og blødt 200TC percale (Thread count = antal tråde pr. kvadrat tomme) Farve: Grå Design: Mikkeli Grey Brand: Marc O'Polo Lukning: Dyne lu

Produktspecifikationer

Mærke: Mark O'Polo
Kategori: Sengetøj
EAN: 8715944768160
Varenr.: 8010-5
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned
-38%999,95 kr
Før 1.599,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned billede

Produktinformation

Dynebetræk: 200x220 cm Pudebetræk: 2 stk. á 60x63 cm Materiale: 100% Enzymvasket bomuld Vævning: Ekstra fint og blødt 200TC percale (Thread count = antal tråde pr. kvadrat tomme) Farve: Grå Design: Mikkeli Grey Brand: Marc O'Polo Lukning: Dyne lu

Produktspecifikationer

Mærke: Mark O'Polo
Kategori: Sengetøj
EAN: 8715944768160
Varenr.: 8010-5
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marc'O Polo MIkkeli Grey 200x220+2x/60x63
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Shopdyner999,95 kr999,95 krKøb
2Dynezonen999,95 kr999,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned

PriceData har fulgt prisen på Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned i 87 dage. Laveste pris i perioden er 959 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 999,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 999,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Marc O'Polo dobbeltdyne sengetøj - 200x220 cm - 100% Enzymvasket bomulds dobbelt sengesæt - Mikkeli Grey sengelinned de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026999,95 kr39,95 kr (4%)
5. maj 2026960 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026959 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026960 kr39,95 kr (4%)
9. mar. 2026999,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret