Gå til hovedindhold

Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm

MarbuenoCampingmøblerEAN: 8435631904618
Pris fra 219 krtil 323,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 104,75 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 5. maj

Sammenlign priser på Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blÃ¥ striber, 53 × 56 × 78 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm
-36%219 kr
Før 344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Polstrede Campingstol Marbueno Multifarvet 53 x 78 x 56 cm!Karakteristika: FoldbarAfvisendeHøj kvalitetVejrbestandigBærbarDesign: ModerneElegantEgenskaber: ÅndbartKomfortabel og behageligMateriale: AluminiumTextileneType: StolFarve: MultifarvetVaskeanvisninger: Tør af med en fugtig kludAnbefalet brug: StrandUdvendigHaveCa. mål: 53 x 78 x 56 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Marbueno
Kategori: Campingstole
Vægt: 2.9g
EAN: 8435631904618
Varenr.: 1564405
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm
-34%239 kr
Før 364 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Marbueno
Kategori: Campingstole
Størrelse: 53 x 56 x 78 cm
Vægt: 2.9g
EAN: 8435631904618
Varenr.: 1564405
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Marbueno - Sammenklappelig Stol - Aluminium - Orange og Blå Striber - 53X56X78 cm
323,75 kr
Til butik
Marbueno - Sammenklappelig Stol - Aluminium - Orange og Blå Striber - 53X56X78 cm billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Polstrede Campingstol Marbueno Multifarvet 53 x 78 x 56 cm! Karakteristika: Foldbar Afvisende Høj kvalitet Vejrbestandig Bærbar Design: Moderne Elegant Egenskaber: Åndbart Kom

Produktspecifikationer

Mærke: Marbueno
Kategori: Camping og vandreture
EAN: 8435631904618
Varenr.: 15565535969663

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blÃ¥ striber, 53 × 56 × 78 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK219 kr219 krKøb
2Vivas DK239 kr358 krKøb
3Streetshoppen323,75 kr323,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blå striber, 53 × 56 × 78 cm

PriceData har fulgt prisen på Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blÃ¥ striber, 53 × 56 × 78 cm i 141 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blÃ¥ striber, 53 × 56 × 78 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Marbueno sammenklappelig campingstol - aluminium, orange/blÃ¥ striber, 53 × 56 × 78 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026219 kr10 kr (5%)
5. maj 2026209 kr145 kr (41%)
4. feb. 2026354 kr145 kr (69%)
2. feb. 2026209 kr145 kr (41%)
1. feb. 2026354 kr145 kr (69%)
31. jan. 2026209 kr145 kr (41%)
29. jan. 2026354 kr145 kr (69%)
28. jan. 2026209 kr145 kr (41%)
22. jan. 2026354 kr145 kr (69%)
20. jan. 2026209 kr145 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret