Gå til hovedindhold

Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm

MarbuenoCampingmøblerEAN: 8435631904625
Pris fra 219 krtil 329,13 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 110,13 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 5. maj

Sammenlign priser på Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blÃ¥ striber, 52 × 56 × 80 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Polstrede Campingstol Marbueno Multifarvet 52 x 80 x 56 cm!Karakteristika: FoldbarAfvisendeHøj kvalitetVejrbestandigBærbarDesign: ModerneElegantEgenskaber: ÅndbartKomfortabel og behageligMateriale: AluminiumTextileneType: StolFarve: MultifarvetVaskeanvisninger: Tør af med en fugtig kludAnbefalet brug: StrandUdvendigHaveCa. mål: 52 x 80 x 56 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Marbueno
Kategori: Campingstole
Vægt: 3.3g
EAN: 8435631904625
Varenr.: 1564404
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Marbueno
Kategori: Campingstole
Størrelse: 52 x 56 x 80 cm
Vægt: 3.3g
EAN: 8435631904625
Varenr.: 1564404
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Marbueno - Sæde - Sammenklappelig - Aluminium - Orange og Blå Striber - 52X56X80 cm
329,13 kr
Til butik
Marbueno - Sæde - Sammenklappelig - Aluminium - Orange og Blå Striber - 52X56X80 cm billede

Produktinformation

Hvis du søger de mest trendy nyheder på markedet, præsenterer vi dig for Polstrede Campingstol Marbueno Multifarvet 52 x 80 x 56 cm! Karakteristika: Foldbar Afvisende Høj kvalitet Vejrbestandig Bærbar Design: Moderne Elegant Egenskaber: Åndbart Kom

Produktspecifikationer

Mærke: Marbueno
Kategori: Camping og vandreture
EAN: 8435631904625
Varenr.: 15565535609215

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blÃ¥ striber, 52 × 56 × 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK219 kr219 krKøb
2Vivas DK239 kr308 krKøb
3Streetshoppen329,13 kr329,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blå striber, 52 × 56 × 80 cm

PriceData har fulgt prisen på Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blÃ¥ striber, 52 × 56 × 80 cm i 141 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 46% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blÃ¥ striber, 52 × 56 × 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Marbueno campingstol - sammenklappelig aluminium, orange og blÃ¥ striber, 52 × 56 × 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026219 kr10 kr (5%)
5. maj 2026209 kr423 kr (67%)
4. feb. 2026632 kr373 kr (144%)
2. feb. 2026259 kr373 kr (59%)
1. feb. 2026632 kr373 kr (144%)
31. jan. 2026259 kr373 kr (59%)
29. jan. 2026632 kr373 kr (144%)
28. jan. 2026259 kr373 kr (59%)
22. jan. 2026632 kr373 kr (144%)
20. jan. 2026259 kr373 kr (59%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret