Gå til hovedindhold

Gardinia Home Decor Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B)

Pris fra 379 krtil 869 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 5. maj

Sammenlign priser på Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Maleri - håndmalet abstrakt, blå/hvid, 104 × 4 × 83,5 cm
379 kr
Til butik
Maleri - håndmalet abstrakt, blå/hvid, 104 × 4 × 83,5 cm billede

Produktinformation

Hvis du vil tilbyde noget originalt til dit hjem, kan du gøre det med Maleri DKD Home Decor Krystal polystyren 104 x 4 x 83,5 cm.Type: MaleriMateriale: polystyrenKrystalMetalFarve: BlåHvidKarakteristika: HåndmaletDesign: AbstraktModerneCa. mål: 104 x 4 x 83,5 cmVigtige oplysninger: Forskellige designs tilsendt tilfældigt afhængig af lager.

Produktspecifikationer

Kategori: Vægdekorationer
Størrelse: 104 x 4 x 83.5 cm
Vægt: 15.6g
EAN: 8424001931620
Varenr.: 1518521
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B)
-9%869 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B) billede

Produktinformation

Hvis du vil tilbyde noget originalt til dit hjem, kan du gøre det med Maleri DKD Home Decor 104 x 4 x 83,5 cm Metal .Ca. mål: 104 x 4 x 83,5 cmHøj: 83,5 cmEnheder: 2 enhederLængde: 4 cmDesign: ModerneAbstraktJusterbar: IngenKarakteristika: HåndmaletBredde: 104 cmMateriale: KrystalpolystyrenMetalFarve: HvidBlåType: Maleri Vigtige oplysninger: Forskellige designs tilsendt tilfældigt afhængig af lager....

Produktspecifikationer

Kategori: Vægdekorationer
Vægt: 15.6g
EAN: 8424001931620
Varenr.: 723750

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Vivas DK379 kr448 krKøb
2Boligcenter DK869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B)

PriceData har fulgt prisen på Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 872 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 57% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 60% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Malerisæt - abstrakt, håndmalet, 104 × 83,5 cm, metal/krystalpolystyren (2 stk.) (OUTLET B) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026379 kr20 kr (6%)
5. maj 2026359 kr600 kr (63%)
4. maj 2026959 kr140 kr (13%)
3. maj 20261.099 kr140 kr (15%)
22. apr. 2026959 kr140 kr (13%)
21. apr. 20261.099 kr140 kr (15%)
9. apr. 2026959 kr140 kr (13%)
8. apr. 20261.099 kr140 kr (15%)
31. mar. 2026959 kr140 kr (13%)
30. mar. 20261.099 kr140 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret