Gå til hovedindhold

Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc

MakitaRedskaberEAN: 0088381536356
Pris fra 59 krtil 129,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 70,95 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 14. maj

Sammenlign priser på Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Multicut Klinge TMA051
59 kr
Til butik
Makita Multicut Klinge TMA051 billede

Produktinformation

Makita TMA051 - Dybdeskæringssavklinge - for træ, spånplade, krydsfiner, blødtræ, epoxy, laminalgulv - bredde: 32 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: B-64858
EAN: 0088381536356
Varenr.: 1000369444
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita B-64858 Saw Blade
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc
69 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til tr, Starlock, Aiz32Epc
71 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Multicut Klinge TMA051
79 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita TMA051 Starlock dybdeskæringsklinge 32 mm - multiværktøj
79 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita TMA051 Starlock dybdeskæringsklinge 32 mm - multiværktøj
99 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc
122,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Multicut Træ 32mm Aiz32epc - B-64858
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK59 kr59 krKøb
2Proshop DK59 kr98 krKøb
3Elvvs.dk69 kr69 krKøb
4WATTOO.DK71 kr71 krKøb
5Ultrashop79 kr79 krKøb
6Boligcenter DK79 kr79 krKøb
7Vivas DK99 kr168 krKøb
8vvsfittings.dk122,5 kr122,5 krKøb
9Homeshop DK129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc

PriceData har fulgt prisen på Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc i 79 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Makita savklinge 32mm Multicut HCS klinge til træ, Starlock, Aiz32Epc de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659 kr1 kr (2%)
24. maj 202658 kr3 kr (5%)
23. maj 202661 kr3 kr (5%)
22. maj 202658 kr6 kr (9%)
21. maj 202664 kr2 kr (3%)
17. maj 202666 kr4 kr (6%)
16. maj 202662 kr7 kr (13%)
14. maj 202655 kr8 kr (13%)
7. maj 202663 kr8 kr (15%)
30. apr. 202655 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret