Gå til hovedindhold

Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo)

MakitaRedskaberEAN: 0197050006370
Pris fra 872 krtil 1.950 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.078 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 834 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 872 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DHW180Z Trykrenser 18V - SOLO
872 kr
Til butik
Makita DHW180Z Trykrenser 18V - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Højtryksrenser
Farve: 1
Artikel nr.: DHW180Z
EAN: 0197050006370
Varenr.: 21517543
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo)
941 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita DHW180Z 18V Højtryksrenser Intet batteri
943 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makita DHW180Z 18V højtryksrenser - batteridrevet
-4%1.089 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makita DHW180Z 18V højtryksrenser - batteridrevet
-4%1.109 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita DHW180Z Trykrenser LXT
1.119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TRYKRENSER 18V 24 BAR BL
1.787,02 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Trykrenser LXT® - DHW180Z
1.950 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK872 kr891 krKøb
2Proshop DK941 kr980 krKøb
3CompuMail DK943 kr943 krKøb
4Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
5Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
6Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.787,02 kr1.787,02 krKøb
8Homeshop DK1.950 kr1.950 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo)

PriceData har fulgt prisen på Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 834 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 957 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 885 kr.

Den nuværende pris på 872 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Makita Højtryksrenser DHW180Z Pressure Cleaner (Solo) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026872 kr20 kr (2%)
30. maj 2026852 kr16 kr (2%)
27. maj 2026868 kr15 kr (2%)
20. maj 2026853 kr34 kr (4%)
19. maj 2026887 kr34 kr (4%)
26. apr. 2026853 kr12 kr (1%)
25. apr. 2026841 kr4 kr (0%)
24. apr. 2026845 kr11 kr (1%)
3. apr. 2026834 kr11 kr (1%)
2. apr. 2026845 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret